Цідило правди• 13 января в 22:51
В скільки років дитина оптимально вести в садочок?
Ідеальний вік щоб це було не зарано і не запізно, щоб він без проблем адаптувався
Дуже мамин
Нічна ненажера• 13 января в 22:53
В 2 года, до трех переболеет всеми болячками, адаптируется.
Манка Я• 13 января в 22:54
Я считаю, что не раньше, чем ребёнок имеет нормальную речь, чтобы мог рассказать, если воспитатели позволяют себе лишнего.
Блондинка в Законе• 13 января в 22:55
У кожного по різному. Треба по дитині дивитися.
Старший в мене в півтори рочки пішов у яслі. І дуже любив дитячий садочок. Молодший - в два з половиною. Не плакав, був самостійний, добре розмовляв, сам більш/менш одягався, сам їв. Але садочок для нього був катаргою. Хоч і виховательки були нормальні, но не як йому садочок не заходив.
Нічого вдягти• 13 января в 22:57
Один пішов в 3, він дуже комунікабельний зараз, жодного разу не плакав.
А от старший пішов в 4 - це був треш всі роки
Помогалочка• 13 января в 22:57
Индивидуально. Старшего в 3 отдала и забрала через 2 недели, пошли в след раз в 4- идеально, с первого дня на полный день. А младший настолько ’социальный’, что в 2 уже в саду как рыба в воде.
Кокосиха• 13 января в 22:58
Моя пішла в 4.5. Прийшла з подряпаним плечем. Розказала, що то вихователька так дітей ’водить’, що аж ссадна лишає. Вихователя змінили, але факт - не вміла би дитина говорити - ми би цього не дізналися.
Видящие_помогите• 13 января в 22:59
Я в 2,3 віддала в приватний. З додатку в телефоні могла спостерігати за дитиною, всюди камери, чудовий персонал. Через рік в державний. Коли були карантин чи канікули також вела в приватний
Жена сантехника• 13 января в 23:00
Подруга в 8 месяцев ребенка отправила, у нас 2.3 был. Нормально.
До 4-5-6 лет не виду смысла сидеть
Детские_Будут?• 13 января в 23:01
Индивидуально, один пошел в 3, второй в 4.5. Попытки отдать ранее были неудачны
ХвилювАллочка• 13 января в 23:03
В 4 роки, коли вже виникає фізіологічна потреба у спілкуванні з іншими дітьми
Детские_Будут?• 13 января в 23:04
Ответ дляЖена сантехника
До 4-5-6 лет не виду смысла сидеть
Мой до 7 сидел в саду нравилось
dahashutka19• 14 января в 00:36
Син пішов в 2,5 , бо у мене не було іншого вибору. Як на мене це зарано.
Донька пішла в 4 і це мабуть ідеальний вік
Ждун с Нибиру• 14 января в 01:31
За рік до школи норм. Якщо є можливість не віддавати раніше, то й не треба!
Удальонка• 14 января в 07:43
Старша пішла в 4,3, можна було і ще потримати. Молодший пішов у 3,2, нормально. Залежить від вихователя.