Невгамовна Бу• 13 января 2025

Бросаю курить

А тут пмс, как никого не прибить?
ОхиИВздохи• 13 января 2025
Завтра бросите
Жизнь дороже
Всіх підсаджую• 13 января 2025
Я кинула, коли звернула увагу, як погано виглядають жінки, що палять. Які старі(( мені 37. І думаю, нащо витрачаю на косметику, косметолога і що? Вже 7 місяців жодної сигареги)
Альфасамка• 13 января 2025
а починати нашо? Слабо контролювати сосальний рефлекс?
автор Невгамовна Бу • 13 января 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Завтра бросите
Жизнь дороже
та сегодня уже 4-й день
Альфасамка• 13 января 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
курячі в 20 вигдядають на 45.
А я в 39 на 20!
ОхиИВздохи• 13 января 2025
Ответ дляАльфасамка
курячі в 20 вигдядають на 45.
А я в 39 на 20!
Скукотень
Піду покурю
Форсия• 13 января 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
та сегодня уже 4-й день
Выпейте корвалолу и баиньки.
Зы - 15 лет в завязке.
Владанна• 13 января 2025
Я дома курила айкос, на улице сигареты. Айкос это зло, часто его курила, а вот сигареты дома не курю, всегда выхожу из дома. Сегодня первый день без айкоса и вам желаю удачи ❤️
Всіх підсаджую• 13 января 2025
Ответ дляАльфасамка
курячі в 20 вигдядають на 45.
А я в 39 на 20!
Та ні. Зморшок у них багато. Шкіра суха, зневоднена. Не хочу так(
Ашолюдискажуть• 14 января 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
І як змінився зовнішній вигляд ?
Сама вумна тутички• 14 января 2025
Авторко! Ви супер молодець! Тримайтеся! Пишаюся вами.
Я кидала курити, приймала адаптол. Була справжня ломка 2 тижні.
Угги_в_горошек• 14 января 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Специально принимали адаптол,чтоб бросить курить?
Сама вумна тутички• 14 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Ні. Кидала курити і приймала адаптол, щоб не психувати. Одночасно. Бо я реально пройшла абстинентний синдром, я сильно сиділа на цигарках і курила перед тим багато років. Тобто, це справжній наркотик, а в мене була ломка.
Кринжова баба• 14 января 2025
Кинула, чоловік винудив, сам ніколи не палив і на дух цей запах не переносить. Ще скоротилося спілкування з курцями, і само собою ця шкідлива звичка зійшла нанівець вже 8 років як.