Я недавно створювала тут тему, купила електронне піаніно casio для початківців. В дитинстві ходила в муз школу, але вже нічого не памʼятаю, буду вчитися знову. Не знаю де взяти ноти. Якщо в когось є pdf ноти, будь-які, можливо ваших дітей, перешліть будь-ласка.
freedom_2015• 14 января в 09:56
Після регистрації є бали на скачування 10книг (так раніше було ,коли для доньки тут ноти брала )