chornoruk• 14 января в 08:31

Дівчата, поділіться нотами pdf для піаніно.

Я недавно створювала тут тему, купила електронне піаніно casio для початківців. В дитинстві ходила в муз школу, але вже нічого не памʼятаю, буду вчитися знову. Не знаю де взяти ноти. Якщо в когось є pdf ноти, будь-які, можливо ваших дітей, перешліть будь-ласка.
Ollka• 14 января в 09:19
Загугліть ’ноти для синтезатора’
Вам же не всі ноти підійдуть, а певні твори.
автор chornoruk • 14 января в 09:47
Ответ дляOllka
Загугліть ’ноти для синтезатора’
Та як у музичній школі хотілося б. Цікаво, які зараз книжки, повинні ж бути в пдф
freedom_2015• 14 января в 09:56
https://i.twirpx.link/files/science/art/music/
Після регистрації є бали на скачування 10книг (так раніше було ,коли для доньки тут ноти брала )