Ніка Найз• 14 января в 13:37

Техніків та механіків з Повітряних сил переводять у піхоту - Безугла

Фахівців Повітряних сил активно переводять у піхоту, скорочуючи мобільні вогневі групи та "оголюючи цілі регіони".

Про це у своїх соцмережах написала народний депутат Мар´яна Безугла.
автор Ніка Найз • 14 января в 13:39
Марьяна Безуглая
2 ч. ·
Наразі з Повітряних сил, згідно з розпорядженнями Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine Сирського, інтенсивно переправляють людей у піхоту: техніків, механіків, інших спеціалістів. Скорочують мобільні вогневі групи та оголюють цілі регіони. Водночас штаби не скорочуються, а навіть потай продовжується їх розширення, щоб заповнити офіцерські посади. Зокрема, створюється дивізіон тощо.
----
автор Ніка Найз • 14 января в 13:39
https://www.facebook.com/bezuhlamariana/?locale=ru...
Манула• 14 января в 13:53
Ответ дляНіка Найз
Марьяна Безуглая
2 ч. ·
----
жаль, що безумну зі всім монозбродом нікуди з ВР нікуди не переводять ...
Bell75• 14 января в 13:59
🗣Термінове звернення: необхідний розголос!

Ми, авіаційно-технічний персонал Повітряних Сил Збройних Сил України, вже понад десять років виконуємо свою відповідальну місію на винищувачах МіГ-29. З 2014 року ми готуємо та обслуговуємо літаки, забезпечуючи бойові вильоти в найскладніших умовах: як вдень, так і вночі, захищаючи нашу Батьківщину від ворога.

Наші зусилля спрямовані на обслуговування, підтримку та відновлення авіаційної техніки, за цей час ми освоїли нові типи літаків та озброєння, надані нашими західними партнерами. Також ми забезпечуємо навчання та відновлення льотного вишкілу для випускників ХНУПС.

Ми мали честь працювати поруч із такими легендарними льотчиками, як Джус, Карайа, Смерека та іншими, і кожен з нас свято вірить у свою місію та вірність Батьківщині.
Однак сьогодні ми стикаємося з реальним викликом, який може поставити під загрозу не лише нашу здатність виконувати бойові завдання, а й знищити саму основу нашої авіації. До нашої частини надійшла телеграма про переведення майже всіх техніків у піхоту, що означає, що ми залишимося без технічного персоналу, який обслуговує наші літаки. Раніше вже забрали 250 осіб, зараз планують перевести ще 218. Технічний склад фактично знищується, а без нас авіація не зможе функціонувати.
Ми намагаємось зберегти бойову готовність, але без обслуговуючого персоналу це просто неможливо. І якщо ми зараз не отримаємо підтримки та розголосу, ми втратимо можливість не лише захищати нашу землю, а й втратимо саму основу нашої авіації.

Тому ми звертаємось до вас за допомогою! Якщо ви можете допомогти у розголосі цієї ситуації, ми будемо безмежно вдячні! Це не просто питання нашого колективу — це питання безпеки нашої країни та наших людей. Ми готові боротися до останнього, але без підтримки в цей критичний момент нам не вистояти.

З повагою та надією,
Авіатехніки та обслуговуючий персонал Повітряних Сил ЗСУ

Вот только что прочитала в телеге
ir.zhuck• 14 января в 14:01
Ответ дляBell75

З повагою та надією,

Вот только что прочитала в телеге
дайте посилання
чи як знайти цей текст
lus_so• 14 января в 14:03
І робить це сирський, якого призначив зеленський і за якого безугла, рік тому рвала пельку, бо він геній. Куди ж подівалась вся геніальність парочки зеленський-сирський? Безугла ж від сирського аж кип´ятком сцяла. І шо тепер? Прям дивина.
автор Ніка Найз • 14 января в 14:03
Ответ дляBell75

З повагою та надією,

Вот только что прочитала в телеге
Все правильно! В пехоте люди нужны! Авиации не так много в ВСУ что-бы такую толпу дармоедов держать!
Bell75• 14 января в 14:04
Ответ дляir.zhuck
дайте посилання
чи як знайти цей текст
https://t.me/tlknewsua/34408
Там ещё выше почитайте, пишет парень о том же
Sova splushka• 14 января в 14:09
Ответ дляlus_so
Нікуди їх геніальність не подівалася, вони роблять чітко те, для чого їх призначали. А саме, знищують залишки обороноздатності України.

Просто це їх справжнє призначення не відповідає озвученому публічно, ну то це таке, несуттєві деталі.
begovelik• 14 января в 14:13
Ответ дляНіка Найз
Это как мерседесом поле пахать )
Манула• 14 января в 14:59
Ответ дляir.zhuck
дайте посилання
чи як знайти цей текст
https://t.me/SK_DM_SK/27540
Манула• 14 января в 15:05
Ответ дляlus_so
Ну треба же призначити винного в усьому. Головне, що Верховний Головнокомандувач не при чому. Про нього тільки харошеє та красівоє ...
автор Ніка Найз • 14 января в 17:05
Генштаб подтвердил перевод отдельных авиатехников в пехоту.

’Отдельные категории личного состава Воздушных сил, как и других видов и родов Вооруженных сил Украины, после предварительной подготовки в учебных центрах усиливают сухопутные, десантно-штурмовые войска и т.д. Ситуация на фронте непростая, на многих участках не хватает пехотинцев. Решение об усилении сухопутных бригад на передовой за счет военнослужащих из подразделений других родов и видов ВСУ является вынужденным шагом военного руководства по укреплению нашей обороны’, - говорится в сообщении.
При этом Генштаб заявил, что ’остродефицитных специалистов инженерно-авиационной службы Воздушных сил, обслуживающих самолеты, в пехотные подразделения переводить не планировалось и не планируется’.
Также заявляется, что главком ВСУ ’запретил отправку в пехоту специалистов высокотехнологичных специальностей и тех, которые прошли подготовку за рубежом на иностранных образцах вооружения и военной техники’.