ФруктЕщеТот• 14 января 2025
Еко. Невдалий кріопротокол
Дівчата, пройшла перший кріопротокол, нажаль невдалий 😞 Ембріони після пгт, підсадили 2-х. Знаходжусь у повному відчаї😣
Хочу проконсультуватися з толковим репродуктологом, як кажуть одна думка, то добре, проте дві краще. Можливо можете когось порадити? Також була б рада поспілкуватися з дівчатками, що проходять зараз такий шлях як і я!
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
У вас який фактор безпліддя?
Низький оваріальний резерв+чоловічий фактор.
Ще є мутації по тромбофілії, приймаю терапію
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Так
Сходіть до тих лікарів, що вам радять.
У Холодян дуже багато пацієнтів і не дуже індивідуальний підхід до кожного
Радько і Микитюк вони працюють саме індивідуально під кожного пацієнта, а не за одним протоколом.
Ще можете онлайн у Козири у Львові взяти консультацію.
Після підходу Капустіна вам ці лікарі здадуться на сотні рівнів краще.
Змінюйте лікаря і все вийде
ФруктЕщеТот
• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Ви вже народили?
Я маю трубний фактор, природна вагітність була, но нажаль невдала, після і полізли проблеми
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви вже народили?
Ще в процесі вагітності)
ФруктЕщеТот
• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Сходіть до тих лікарів, що вам радять.
Змінюйте лікаря і все вийде
Дякую! До нього теж за порадою звернулися, спочатку дуже сподобався мені, но от зараз є певні сумніви
ФруктЕщеТот
• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Ще в процесі вагітності)
Легкої вагітності і пологів🙌
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Легкої вагітності і пологів🙌
Дякую.
Дуже довгоочікувана вагітність.
Тому вірю, що все вийде.
Дуже довгоочікувана вагітність.
Тому вірю, що все вийде.
ФруктЕщеТот
• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Дякую.
Дуже довгоочікувана вагітність.
Тому вірю, що все вийде.
Дуже довгоочікувана вагітність.
Тому вірю, що все вийде.
Я розумію який тяжкий це шлях, проте головне отримати позитивний результат
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Порівняйте з іншими і оберіть того, якому можете довірити найцінніше -вашого майбутнього малюка.
Бо з лікарем у вас має бути повна довіра і розуміння ваших дій.
В нас вийшло не з першого разу. Але було розуміння подальших дій. І ми щось змінювали, контролювали, аналізували.
Ніхто просто так не пуляв переноси аби було
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Клініка ІГР
а хто лікар?
а в чому саме невдалість кріопротоколу?
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Сходіть до тих лікарів, що вам радять.
Змінюйте лікаря і все вийде
а шо не так з Капустіним?
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
а шо не так з Капустіним?
Ну тільки один факт, що він пацієнтці переніс 2 ембріони після пгд вже говорить про його підхід.
Так з ним чи не так шось, вирішувати кожному самостійно.
Лікар і пацієнт мають працювати на результат в повній довірі і розумінні.
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Ну це все понятно, просто ви так пишете-зверніться до інших і відчуєте різницю. Ви були у Капустіна і вам шось конкретно не сподобалось?
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Так а він вам чимось мотивував чому зразу 2 ембріона переносили?
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Ви асистент Капустіна?)
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Ні, пацієнт.
У кожного пацієнта є вдалі і невдалі кейси пацієнтів.
Лікар не Бог. Робить тільки те, що знає і може.
Просто автор писала в темі, що особливо їй нічого не пояснювали. Вона робила, що вказував лікар і все.
Зараз питає порад про консультації у інших лікарів
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Ну просто ви написали, що от ті лікарі на рівень вище, значить ви їх порівняли на особистому досвіді, я так розумію. Бо це мій перший репродуктолог, і я порівняти не можу.
То мені цікаво, що вам не подобалось в Капустіні, може й правда шось не так. В мене то досвіду нема такого.
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Його підхід.
Особисто я була пацієнтом тих лікарів, про яких написала в темі.
Але я спілкуюсь в спільноті дівчат ЕКЗ, де є сотні кейсів пацієнтів з різними лікарями.
Тому знаю його роботу не з однієї історії. І про його особистий прайс, і про професійність.
Але наголошую вам, що у всіх лікарів є успіх і провал. Головне довіра до лікаря. Якщо у вас вона є, то нема причин для сумнівів.
Якби він був би поганим лікарем, то він би певне там не працював.
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
Його підхід.
а шо за спільнота ЕКЗ?
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
а шо за спільнота ЕКЗ?
Є дівчата-блогери можна так сказати в інстаграм. Вони ведуть свої сторінки і розказують про свій шлях ЕКЗ.
Деякі такі дівчата мають свій телеграм канал і там спілкуються всі і обговорюють всі питання ЕКЗ.
В таким спільнотах 500+чоловік. Тому відгуків там достатньо і можна зрозуміти для себе куди ще можна рухатися і що робити
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
можете порадити якийсь конкретний канал? чи де спілкуватися
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Напишіть цій дівчині
ФруктЕщеТот
• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
а шо не так з Капустіним?
Я знаю людей у яких вийшло вдало з Капустіним, деякі вже до нього звертаються вдруге. У вас було успішне екз з цим лікарем?
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
я пока на стимуляції
ФруктЕщеТот
• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Автор, так а вам шо говорять? чого зразу два? яка причина невдачі?
А наче хтось може визначити, яка причина невдачі? Запропонували два, тому і підсадили два, надіялась, що хоч один приживеться. Перевірили багато що, но щось пішло не так