ФруктЕщеТот• 14 января 2025

Еко. Невдалий кріопротокол

Дівчата, пройшла перший кріопротокол, нажаль невдалий 😞 Ембріони після пгт, підсадили 2-х. Знаходжусь у повному відчаї😣
Хочу проконсультуватися з толковим репродуктологом, як кажуть одна думка, то добре, проте дві краще. Можливо можете когось порадити? Також була б рада поспілкуватися з дівчатками, що проходять зараз такий шлях як і я!
автор ФруктЕщеТот • 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
я пока на стимуляції
Нехай все складеться вдало!
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Нехай все складеться вдало!
та вже й не знаю тепер)
Тут надолго• 14 января 2025
шо ше хочу сказати про вибір лікаря, то я прочитала відзиви на різних сайтах про більшість репродуктологів Києва і не знайшла жодного, шоб от прям всі були ним довольні. Про любого лікаря і про того ж Капустіна, і про того ж Радько, Микитюка, Холодян, про всіх були як різко позитивні відзиви в стилі - свята людина, золоті руки, подарувала нам дитину, все життя будемо молитися, і т.д., так і тут же різко негативні - типу грубий, наглий, непрофесійний, покинув перед пункцією, те не призначив, те неправильно, втратили час і т.д. Так шо хе його зе, кого його вибирать.
автор ФруктЕщеТот • 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
та вже й не знаю тепер)
Чесно, я б не радила завчасно читати якісь відгуки, це дуже впливає на нас, завідомо готуємо себе до невдачі. Лікар не Бог, я особисто не можу сказати, що він поганий. У мене до нього абсолютно нормальне відношення. Якби я вважала б по іншому, то не звернулася б до нього. Я особисто просто хочу дізнатися ще одну думку, у мене таке враження, що я недообстежена. Я не хочу втрачати ембріони, вони важко мені далися. І я не писала, що планую змінювати лікаря чи клініку. Я дуже важко переживаю втрати, плюс важко переношу гормони, но то вже другочергове. Тому мені простіше ще почути одну думку щодо себе і свої ситуації. А ніяк через те, що хреновий лікар. Так особисто я не вважаю.
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну він здається розумним, може місцями аж занадто. Ну а так то х/з.
Sunrise23• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Перевірили купу всього, за цей аналіз чула, но не назначали мені, треба здати, дякую, що нагадали!
Если хотите напишите в личку, могу добавить в чат по невынашиванию, там есть девочки и с неудачами ЭКО. У меня просто были проблемы с вынашиванием, беременности естественные, поэтому на счёт ЭКО я слабый советчик. Но проблемы гемостаза, АФС, аутоиммуннку я бы все равно исключила. Ведь одно не исключает другое
автор ФруктЕщеТот • 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Звісно, про популярних лікарів завжди є достатньо поганих відгуків. Тому на це сліпо орієнтуватися не можна.
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
От і я про це писала.
Що у кожного лікаря є і успіх і провал. Іноді пацієнти не готові до прийняття інформації. Бо шлях еко дуже не простий і тут так багато міфів, які розвиваються коли ти починаєш цей шлях.
Бо всі думають, що це прям сто відсотків зараз всіх завагітніють... Але коли починаються всі питання і проблеми, то надії сипляться як картковий будинок.

Тому треба взяти кілька консультацій у різних лікарів і обрати свого з ким є впевненість
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляSunrise23
’Гемостаз і невиношування’ чат?
Sunrise23• 14 января 2025
Ответ дляИМХОля
’Гемостаз і невиношування’ чат?
Да
Тут надолго• 14 января 2025
Чуєте, може хто які забобони знає на удачу? Ну там типу два рази стрибнуть на правій нозі на перехресті на повний місяць чи шось таке?)
автор ФруктЕщеТот • 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Нажаль не все так просто в цьому житті. На це точно не варто надіятися.. Важливо розуміти причину непліддя
Тут надолго• 14 января 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я думаю тут можна застосовувать різноплановий підхід, одне другому не заважає)
автор ФруктЕщеТот • 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
Особисто, що я знаю, то це червоні труси і полосату кофту одягнути. А так в інтернеті багато можна знайти порад на цей рахунок.
ИМХОля• 14 января 2025
Ответ дляТут надолго
На перенос дівчата вдягають полосаті носки.
Особливо з червоними полосками.
Щоб були полосаті тести потім
Метровий сантиметр• 15 января 2025
Дівчата, трішки не по темі. Я бажаю всім вам, хто хоче народити здорову дитинку - здійснення цієї мрії!!!! Я народила своїх дітей без еко, тому не можу, щось порадити з цього питання, але від щирого серця бажаю всім вам стати мамами❤️ вірте і диво обов‘язково станеться!!
МаринаХ28• 15 января 2025
Я раджу з особистого досвіду
Котлік В.В.
Ошеламиссимо• 27 января 2025
Ответ дляКолгоспниця
А NK-клетки проверяли?
Вы имеете в виду если высокие? Слышала о биовене.
Колгоспниця• 27 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Да, высокие. Чаще Метипред назначают иногда в комбинации и с биовеном. Обычно делают пайпель биопсию и с результатом к иммунологу, если нужно ещё назначить анализы крови и пропишет схему. Если нужен иммунолог могу дать контакты в личку
Ошеламиссимо• 28 января 2025
Ответ дляКолгоспниця
Спасибо
ФсеСама• 31 января 2025
Я вступила в цей ЕКЗшний чат, то тривожність підняв мою ще більше. Зараз тиждень не відкриваю, то трохи попустило.