Борець за гаманець• 14 января в 17:18
Виїзд за кордон.
Доброго дня. Підкажіть, хочу вивезти сина за кордон. Маємо бабусю пенсійного віку після інсульту, чи можна з нею виїхати як сопровождающим? Бабуся двоюрідна. Офіційний опікун її рідна внучка за кордоном. Питання
1. Без опікунства ми не виїдемо?
2. Можна оформити опікунство , якщо вже є офіційний опікун, але він за кордоном?
1. Без опікунства ми не виїдемо?
Борець за гаманець
• 14 января в 17:30
Ответ дляНевгамовна шахиня
Автор, розумію ваше переживання ха сина, але то дохлий бобік з тою бабцею. По-перше вже є опікун, по друге вона вам сьома вода на киселі, по-трете, поки бігатимете по інстанціях його ще швидше загребуть. Краще вже нехай просто вдома сидить.
Дякую
КартаБезКомиссий• 14 января в 17:30
1. Ні
2. Ні. По суті це чужа йому людина, рівень спорідненості ніякий. Ніхто не оформить на нього опікунство.
Галя із Дарниці• 14 января в 17:31
Ответ дляБорець за гаманець
Я тиждень тому пересікала кордон на Паланці.Перед ним перевірка документів у чоловіків.При мені висадили сина років 35, та жінку 70 років без ноги- матір та син.Там щось з документами , різні прізвища.А він забув свідоцтво про народження своє.Купа паперців, справок.Так люди ні чого не довели, бус без них поїхав.
Голубка миру• 14 января в 17:36
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не смешите) я по вашему описанию думала что двоюродная бабушка будет опекуном вашего сына несовершеннолетнего))))
не выедет конечно же, без вариантов, т.к. не близкий родственник и у бабушки уже есть опекун
Я теж так подумала. Вибачаюсь
Думала сину до 18
Н@Диете• 14 января в 17:53
Ответ дляГолубка миру
В 16 років може виїхати сам до опікуна
Ви можете супроводити через кордон і повернутися ? Навіщо тягати бабусю ?
Так сину мабуть 30
Невловимий Джо• 14 января в 17:54
Надо было это делать в 2022, может и прокатило бы. Возможно, если через суд доказать, что опекун не выполняет свои обязанности и не находится в стране и опекает бабушку ваш сын, может есть шанс, но выше правильно написали, его быстрее мобилизуют. А без документов и не пытайтесь.
Н@Диете• 14 января в 17:57
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ні, без шансів з тою двоюрідною бабцею
Можна на ній одружитись
Замрійлива• 14 января в 19:36
Ответ дляКотомафия
Сложно оформить опекунство еа бабушку. Если без связей его быстрее мобилизируют чем вы успеете оформить все.
если бабушка не инвалид, то по 9-му нереально ( у мужа бабушке 98м лет, мать его ее была единственная дочь,уже мамерла)мужу 56лет и отказ т.к у нее нет инвалидности по 13-му можно пункту не первую линию родства ,по 9-му нет ,все акты лкк есть, что нуждается в уходе ,сказали только в суд подавать
Хомо_сапиенс• 15 января в 08:28
Ответ дляВ шоколаде
И как вы больного человека после инсульта собрались тащить в дальнюю дорогу. Совсем совести нет
Так бабушка никуда и не поедет