Твоя сусідка• 14 января в 18:45

Сухий січень у Німеччині

Прочитала, що в Німеччині в січні відмовляються від алкоголю, солодощів і м´яса.
Ніби очищаються після різдвяних свят.
Це ж скільки в грудні треба всього зжерти і набухатися, щоб одразу в січні заходити у такий комплекс провини))
У вас після свят теж так буває, бажання одразу сісти на дієту, харчуватися 👍 правильно?
Результат:
вже голосів: 35
16 (45.71%) Я святкую скромно
10 (28.57%) Ніколи
8 (22.86%) Буває
1 (2.86%) Я на свята працюю
Sharkarianka• 14 января в 18:52
Говый год, новые цели, новые обещания. Это как в тренажёрном зале в январе всегда куча народу, а потом уже нет
Елена_мама Кристинки• 14 января в 18:55
В Англии это называется также, люди не пьют в течение января. Обычно это те, кто бухал весь декабрь
rainbow2018• 14 января в 18:58
Dry January никакого отношения конкретно к Германии не имеет.
Это добровольный флеш моб по всему миру после Рождества и Нового года. Типа наше «надо подшиться на время после праздников».
Как правило, такую «аскезу» держать весь январь. Нередко - на спор.
автор Твоя сусідка • 14 января в 19:01
Ответ дляЕлена_мама Кристинки
І потім вважають себе героями
Цілий місяць тверезості
Я думала, то суто німецький прикол
автор Твоя сусідка • 14 января в 19:03
Ответ дляSharkarianka
Я зрозуміла
Нове життя
Мені здалося, що то спокута за грудень
автор Твоя сусідка • 14 января в 19:04
Ответ дляrainbow2018
Виходить, я трошки темна
Просто ніколи про таке не чула
laska_vo• 14 января в 19:16
Наші підпортять їм статистику тверезості у січні.
Еленка14• 14 января в 19:22
Ответ дляlaska_vo
Наші ще ’пасуть задніх’ у вживанні спиртного, в порівнянні з німцями чи англійцями. А ви аж випромінюєте любов до українців
laska_vo• 14 января в 19:32
Ответ дляЕленка14
Ну, нелюбов я точно не випромінюю, а тим більш не осуджую. По собі міряю. Бо моя родина і по новому різдво святкували і по старому (бабуську підтримуєм). А хтось відмічає ще і Водохреща, і Василя. Тож українцям не до сухого січня 😄
Еленка14• 14 января в 20:13
Ответ дляlaska_vo
І що, прям так наж.... напиваєтесь, як на октоберфесті? Всі ці свята проходять (по собі суджу) за столом і зі спиртним. Без плясок/мордобоїв та іншої фігні. По факту: пили? Пили. Але оточуючі про це навіть не знають. Значить не рахується.
laska_vo• 14 января в 20:17
Ответ дляЕленка14
Ви по принципу - якщо з´їсти шматок торту так щоб ніхто не бачив, то калорії не зараховуються?
Еленка14• 14 января в 20:23
Ответ дляlaska_vo
Я по принципу: немає до цього іншим діла. Це не означає, що всіх треба обзивати ненажерами, рахувати шматки тортів тощо.