Басноплетка• 14 января 2025

Стоит ли идти на стажировку без оформления?

Оформят сказали в начале первого дня. За стажировку заплатят 4000. (9 рабочих дней).
Возможно, это набор на стажировку и я там буду не одна и выберут в конце не меня, возможно, не заплатят. Сразу позвали на стажировку после собеседования.
Стоит ли терять время?
Русланка з гілки• 14 января 2025
Ответ дляБасноплетка
Я ищу работу, работая на основной. Мне до 30 лет, и да, возможно, я не все еще знаю. Не надо так реагировать эмоционально
Автор,ви у Києві? Не знецінюйте себе. Як мінімум, сіра зп,ще й невелика. Зараз для такої роботи навіть у Києві має бути мінімум 20, тим більше ви знаєте іноземні мови, нехай і на середньому рівні. Вам правильно вище написали, життя одне, думайте, на що ви його витрачаєте.
Репетиторша• 14 января 2025
Ответ дляБасноплетка
А как вы организуете стажировку?
Возьмете отпуск?
Уходить пока не стоит.
автор Басноплетка • 14 января 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Да, Киев
автор Басноплетка • 14 января 2025
Ответ дляРепетиторша
А как вы организуете стажировку?
Возьмете отпуск?
Уходить пока не стоит.
Возможно, думала больничный взять
Но мне нужно будет прозванивать и уговаривать продавать курсы и записываться в школу языков(это работа администратора). Я таким никогда не занималась, не хочу быть как работник колл-центр а, которого все посылают
Репетиторша• 14 января 2025
Ответ дляСтефанія
Я бачила багато…
Касир це ваш вибір.
Люди мають вимагати від себе кращого
Это не мой выбор, у меня другая специальность, с торговлей не связана.
Вы так удивляетесь. Но ведь вы приходите в магазин и кто-то там работает, кто-то продает вам товары. И да, магазин работает до 22:00.
И на почту приходите, а она работает до 21:00.
Стефанія• 14 января 2025
Ответ дляРепетиторша
Дякую що ви продаєте товар жертвуючи своїм нормальним життям
Алілуя
Стефанія• 14 января 2025
Ответ дляРепетиторша
І так. Це ваш вибір якщо ви працюєте на будь якій роботі вибір тальки ваш
Репетиторша• 14 января 2025
Ответ дляСтефанія
Алілуя
Ау! Вы читаете, что вам пишут или сами с собой разговариваете?
Я написала, что не работаю в торговле и никогда не работала.
Но указала, что вокруг вас масса работ, где продают или оказывают услуги, и многие из них работают допоздна, представьте. И да, я понимаю, что это выбор людей. Но тыкать в это людям не стоит.
Стефанія• 14 января 2025
Ответ дляРепетиторша
І я до вас зверталася як до людини яка не любить свою роботу
Я не розумію людей які «жертвують» своїм життям)
Мля так люди оправдовують свою лінь і неспроможність
Голубец• 14 января 2025
Ответ дляСтефанія
А почему вас так это триггерит?)
Стефанія• 14 января 2025
Ответ дляГолубец
А почему вас так это триггерит?)
Думаю вас саме тригерить)))
Голубец• 14 января 2025
Ответ дляСтефанія
Думаю вас саме тригерить)))
Я первый коммент написала. Это вы шумите в теме)
Стефанія• 14 января 2025
Ответ дляГолубец
ПрАстітє)))
Відірву та викину• 14 января 2025
Ответ дляСтефанія
Конкретніше з пропозиціями,а то якось лозунгами пишите
Козачка• 14 января 2025
Я би не пішла, навчена вже. Тепер тільки офіційне оформлення з першого дня стажування.
Стефанія• 14 января 2025
Ответ дляВідірву та викину
Ворк.юа
Робота.юа
Удачі
автор Басноплетка • 14 января 2025
Ответ дляКозачка
Не заплатили?
Козачка• 14 января 2025
Ответ дляБасноплетка
Не заплатили?
Звісно, хоча це одна з найбільших компаній у моїй сфері. 2 тижні стажування «у трубу»
Відірву та викину• 14 января 2025
Ответ дляСтефанія
Ворк.юа
Робота.юа
Удачі
Дякую.
Я маю стабільний пристойний дохід.
Стефанія• 14 января 2025
Ответ дляВідірву та викину
Дякую.
Я маю стабільний пристойний дохід.
Чому. Це саме ваш рівень. Спробуйте
Відірву та викину• 14 января 2025
Ответ дляСтефанія
Чому. Це саме ваш рівень. Спробуйте
До мого рівня вам височенько ще
Каркуша Клара• 14 января 2025
Ответ дляКозачка
ви могли їм пригрозити інспекцією з праці. ви знаєте роботу- могли описати в заяві хто працює, хто наальник ще якість дані, які може знати тільки людина, яка там працювала. там дууууууже великий штраф за неоформлених працівників- їм було б дешевше вам оплатити стажування
Козачка• 14 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Думала це зробити і ще не передумала остаточно, я багато які документи, відео та скріншоти зберегла, імена знаю. Але я підписувала договір нерозголошення, що мені буде потім..
Каркуша Клара• 14 января 2025
Ответ дляКозачка
договір нерозголошення не працює стосовно гос.органів які виконують свої функції відповідно до закону. він проти конкурентів створений
Каркуша Клара• 14 января 2025
ви можете не йти до гос.органу - ви роботодавцю пропонуєете заплатити або підете до інспеекції, називаєте статтю кодексу, розмір штрафу, усе дуже упевнено https://biz.ligazakon.net/news/222867_yak-budut-sh...
Все знаю від і до• 15 января 2025
’Оформят сказали в начале первого дня’ - значит в конце 1го дня Вы поймете - взяли вас или нет. Можете позволить себе отстажироваться 1н день бесплатно - идите.