Мизимец• 14 января 2025

Чи буде гарно виглядати це по кольорах?

Дівчата, підкажіть! Чи буде красиво виглядати жакет оливковий і спідниця чорна, + такого плану кофтинки світла, взуття світлі кеди.
Питаю, бо все життя ходжу в чорно білих кольорах, а тут набридло, і я не знаю що і з чим можна гарно поєднати
ЛюблюДевчонок• 14 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Та ні, все набагато простіше - я лікар, бачу в чому ходять медичні сестри після коледжу
В дурке в таком приходят?
Мию чакри щоденно• 14 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Кто в такой чуши ходит?
Бачила, просто як змовилися йдуть зі школи в такій спідниці, гетрах і лоферах. Правда, гетри зазвичай чорні, червоні часто зустрічаються)
Сиділа на лавці восени в парку і йдуть зі школи діти, одна за другою в такому луці. Неможливо не помітити.
Цветов Мне срочно• 14 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Мало хто має почуття смаку в одязі, і знає, що куди одягати.
Також деякі мають іншу ціль - вийти заміж, от і шукають нареченого серед пацієнтів чи лікарів)
А ще купа лікарів має коханок на роботі, і саме медсестр) Тому вони так одягаються умисно, щоб зваблювати чоловіків або просто в них почуття смаку відсутнє.
Ой, насмішили. Молоденькі дівчатка, зарплати невеликі, тому в них одяг один що на роботу, що потім з подружками гуляти. Ви що, думаєте всі молоденькі медсестри цікавляться підстаркуватими чоловіками-лікарями чи пацієнтами? Особливо хто до хірурга чи уролога на прийом. Сміх та й годі
ЛюблюДевчонок• 14 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Где?)
ЛюблюДевчонок• 14 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Автор 163 ростом написала,она в этом дедовом пиджаке и лолитыной юбке кубиком будет.он же ее визуально срежет.там а образное платье и немного укороченный пиджак хорошо будет
Мию чакри щоденно• 14 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Та певно, один одяг, то ви мене смішите. В час, коли купа секондів. Ага)
Ще й як цікавляться. Не всі, є порядні, нормальні, але і по їх одягу видно, що вони нормальні. А ті всі спідниці короткі, оголені груди не просто так. І це дивує, обслуговують старих дідів. Те, що робиться на роботі серед лікарів, то жах. Майже кожен має коханку.
ЛюблюДевчонок• 14 января 2025
Юбку колокол смотрите еще как вариант с высокой посадкой,она даже в мини красиво будет
Мию чакри щоденно• 14 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Та нічого, нехай потішиться, поносить. Нічого страшного не станеться, головне, щоб їй було комфортно і подобалося. Єдине мене турбує довжина спідниці, але може буде гарно, хто знає)
ЛюблюДевчонок• 14 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Дело не в длинне юбки.а конкретно в том,что эта нелепая.+дедов пиджак
Цветов Мне срочно• 14 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Вам напевно або під 60 років, що так про дівчаток думаєте, або ви дружина того підстаркуватого, який на молоденьких западає, або навіть як ви виразились «обслуговується»
Звісно робочі романи трапляються, але не так як вам здається
автор Мизимец • 14 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
До речі не подумала про це 🫣
Треба приміряти буде обовʼязково, бо так дійсно можу ще коротшою і ширшою виглядати ..
Мию чакри щоденно• 14 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ні, я маю свіжі дані безпосередньо з солідної медустанови і знаю внутрішню кухню)
Може десь є порядок, але там - безпорядок.
автор Мизимец • 14 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Таку спідницю краще без жакета чи вона сама по собі вам не подобається взагалі?
ЛюблюДевчонок• 14 января 2025
Ответ дляМизимец
Она безумная
ЛюблюДевчонок• 14 января 2025
Ответ дляМизимец
Вот такого силуэта смотрите,или а образный