ВЫВсеВрете• Изменено 14 января 2025
Подарунки на дитячі ДН
Дочку , 4 роки, запросила на ДН подружка з садочку (діти граються в садочку, я з мамою знайома на рівні привіт-пока). Сьогодні мама присилає мені посилання і повідомлення ´Іринці дуже подобається цей спортивний костюм. Розмір 110. Замовити треба зараз, бо розміри швидко розбирають. Розраховуємо від вас на цей подарунок´.
Це зараз нормальна практика? Бо я дещо ... здивована, так як завжди на ДН однокласників / одногрупників дітей купляла іграшки, так би мовити, на свій смак, та і одяг як подарунок дитині взагалі погано розумію
Асталависта бэйби• 14 января 2025
Скиньте їй посилання на крутий ресторан і напишіть ’ну тоді ми розраховуємо на святкування тут’
ВЫВсеВрете
• 14 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Працівниця року• 14 января 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Гідний лайфхак 😁
Баррикадница• 14 января 2025
Рановата 4 года для таких заказов. Это явно для мамы. Я бы не повела ребенка на этот меркантильный праздник
ВЫВсеВрете
• 14 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
Ну це реально жлобство, я б взагалі не пішла на таке дн, жесть
Це була моя перша реакція, а потім подумала, може це нова тенденція і усі так роблять
ВЫВсеВрете
• 14 января 2025
Ответ дляПрацівниця року
Автор, а скільки ж той костюм? Просто цікаво
960 грн
Працівниця року• 14 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Це тенденція не нова, ще років 10 тому деякі на весілля замовляли подарунки, але для мене це жесть була і буде
Я Головна• 14 января 2025
Ну если вам не проблема по деньгам, то пусть будет костюм. Я себе представляю что это может быть мерч с любимыми героями или просто классный плюшевый со зверюшкой.
Если это просто обычный футер, то я бы написала ’вас услышала, спасибо,’ и сделала по-своему
ВЫВсеВрете
• 14 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Скрін є? Бо мені тема схожа на вигадану.
Розумію вас, якби прочитала таку тему, теж не повірила би, але скріна не буде
ВЫВсеВрете
• 14 января 2025
Ответ дляЯ Головна
Мерч з героями популярного мультфільму.
І я би зрозуміла, якби задали тематику, наприклад , ´іменинниця любить усе зі Свинкою Пепою´.
А тут здивувало, що це конкретний одяг, і ´без мене мене женили´
Я Головна• 14 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Мерч з героями популярного мультфільму.
Тогда вполне обоснованное пожелание. Если ценник вам ок, то почему бы и нет. Это явно неплохой подарок
Ms. Android• 14 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
960 грн
Офигеть....500 грн и не больше. Я бы не пошла. Первый раз такое, ладно бы были близкие подруги а вы чужие люди совсем. Наглость зашкаливает.
сладкий_ноябрь• 14 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Бо його не має :)
ВЫВсеВрете
• 14 января 2025
Ответ дляMs. Android
И что вы ей ответили?
Ще нічого , не можу визначитись з відповіддю
Саджу все зарання• 14 января 2025
А если вы рассчитывали на 300 грн?
Я считаю, что такие заказы могут делать только близкие люди, и то, если гости спросят, что бы именинник желал в подарок.
В вашем случая, я б не повела ребенка на этот праздник.
Ms. Android• 14 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ответьте: я подумаю! И просто не идите на д.р
Пилосмок працює• 14 января 2025
Цікава мама. Не виключено, що одна з порадниць. Прочитала колись тут про віш-листи, та вирішила, що це має виглядати саме так
З одного боку, якщо запрошують в розважальний центр з анімацією, їжею та напоями, то 1000 грн - це як раз і є той самий подарунок.
А з іншої - таке неприкрите і наполегливе хамство...
Всех анонимов аноним• 14 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ясно що не буде) бо ви вашою уявою перегрітою видумали цю тему
Я Головна• 14 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Мерч з героями популярного мультфільму.
Считайте это некой ’страховкой от дурака’. Вас не знают, мама не хочет, чтобы ребенок расстроился фигне вместо подарка. Не все люди вообще считают нужным ходить на ДР с подарками, у моих детей такое пару раз было. Одна гостья вообще без подарка пришла, другая принесла старую порисованную куклу. Дочка плакала, я после этого тоже старалась както с родителями пообщаться, чтоб обозначить, что подарок нужен и нормальный. Может у них тоже нечто такое было , это не про вас вообще.
Цветочница• 14 января 2025
Тут многое зависит от того, на какую сумму вы рассчитывали: если не на 960грн, то с таким подходом мамы именинницы можно просто не пойти, а если примерно на такую сумму и рассчитывали, то почему бы не купить этот костюм.
ВЫВсеВрете
• 14 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Я ще думаю про те, що ДН за 3 тижні, а діти мають ´властивість´ хворіти, і якщо я куплю його зараз, то або вести дитину у будь-якому стані, або залишати собі костюм зі Свинкою Пеппою, яка не цікавить мою дитину, і розмір не наш ))
Ответ дляЯ Головна
Какие интересные ,однако , гости бывают