Я шалунья• Изменено 14 января 2025
Дівчата які виїхали до Флориди, відгукніться, є питання
Колись я тут зустрічала дівчат, які проживають у Флориді. Розкажіть , будь ласка, у якому ви місті проживаєте і чи вас все влаштовує? Я планую переїзд , у Флориді давно жила на протязі року, про погоду в курсі . Мене більше цікавить місцевість, бо я у пошуках конкретного міста з гарними школами і щоб недалеко від великого міста, бо буду в пошуках роботи .
Я шалунья
• 14 января 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Порадниця - ідеальне місце для питань про школи у Флориді.
А чому б і ні, багато тут дівчат підписувалося про життя там . В місцевих групах я також запитала
Без образів• 14 января 2025
Сестра в Майамі, живуть в Коконат Гроув. Племінниця навчалась в елементарі та міддл скул в приватній школі там же, в Коконат Гроув, зараз в державній хай скул в Корал Гейбл, назву не пам´ятаю, рейтинг знаю, що 8.
В тих районах школи з високим рейтингом, є чартерна, декілька приватних. Але район дорогий.
Ще знаю, що в Санні Айлз та Авентурі жаліються на низький рейтинг шкіл, але там є декілька чартерних, по конкурсу, то всі туди намагаються потрапити.
Почекуха• 14 января 2025
Автор, вибачте.
На протязі = на сквозняке.
Протягом року.
Ні, я не вчителька. Учу українську по Авраменко
На протязі = на сквозняке.
Протягом року.
Тень льва• 14 января 2025
Джексонвил, хорошие школы, работы много. Но будем переезжать в Джорджию, климат тот же но все намного дешевле
Каляка маляка• 14 января 2025
Ответ дляПочекуха
Автор, вибачте.
На протязі = на сквозняке.
Протягом року.
На протязі = на сквозняке.
Протягом року.
Ну ’учу’ а вчу)
І не ’по’, а ’з’
Раз вже ви займаєтесь виправленням помилок, то пишіть і самі вірно
І не ’по’, а ’з’
Я шалунья
• 14 января 2025
Ответ дляПочекуха
Автор, вибачте.
На протязі = на сквозняке.
Протягом року.
На протязі = на сквозняке.
Протягом року.
Вибачаю, навчайтеся й надалі, будете мене виправляти .
Почекуха• 14 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
а шо, я з вами в Флоріду поїду? Ура!
Я шалунья
• 14 января 2025
Ответ дляТень льва
Вот об этом городе поподробнее пожалуйста. Говорят что отличная школа в Sent Johns County , остальный слабые и плохой рейтинг. Как с работой, учитывая отличные знания языка и опыт в США, но с украинским дипломом ? На какие зарплаты стоит расчитывать, как быстро можно найти работу? Может есть какие-то большие корпорации куда стоит присмотреться? Город не скучный, или село , есть хоть куда сходить на выходных? Куда именно в Джорджию переезжаете и почему? Там чуть прохладней, океана нет , с работой и школами лучше?
Почекуха• 14 января 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ну ’учу’ а вчу)
І не ’по’, а ’з’
дякую! Я дійсно вчуся і багато чого не знаю. І дуже вдячна тим, хто робить мені зауваження.
Просто думати українською ще не навчилася....
Я шалунья
• 14 января 2025
Ответ дляПочекуха
а шо, я з вами в Флоріду поїду? Ура!
Я не проти, разом буде веселіше
KROX@• 15 января 2025
Десь 10 років тому жила в Клирвотер, село. Гуляти їздили в Сент Пітерсбург. Рекомендую там музей Далі. До цього жила в Чикаго і у порівнянні мені не зайшло зовсім. Маленькі міста. Дороги-мости біля Тампи красиві.