Невгамовна Бу• 14 января в 21:52
Як подзвонити в Австралію?
Може комусь доводилось дзвонити.
Я вводила різні цифри перед номером, але один раз каже, що нема грошей інший раз що номер не знайдено. Хоча перед цим поповнила на 200
Невгамовна Бу
• 14 января в 21:54
Ответ дляМerida
У оператора уточните, сколько у вас на счету должно быть денег. И правила набора
Неможливо додзвонитися на той Київстар
Шукаю стакан• 14 января в 22:03
+61 дальше номер.
Не благодарите.
Если вам звонили по IP телефонии, то перезвонить обратно вы не можете - такого номера не существует.
Не благодарите.