Мама фіфті цента• 15 января в 13:55

Як почати заробляти в інтернеті?

Живу в селі,роботи немає. Хочу спробувати заробіток в інтернеті. Дивлюсь багато ж продає одяг , косметику. Закупляє товар або по дропшипінгу. Розумію, що той ,хто дійсно багато заробляє своїх секретів не розкаже. Але може ви знаєте таких людей або самі працюєте через інтернет, поділіться будь ласка, з чого почати, чим вигідніше займатися,щоб мати хоч мінімальний дохід.
Диви яка я пава!• 15 января в 13:57
Онлифанс
Тоскующая• 15 января в 14:00
Секрети? Розкрутка + тривалий час напрацювання клієнтів.
Товар має бути такий, що користується попитом.
пу_пугренчик• 15 января в 14:07
Сейчас чтобы вести деятельность, нужно быть фопом. Налоги платить. Это раз,второе, без вложений в рекламу , ничего не продадите. Т е для начала надо вложиться. Те времена, когда на Аукро купил, и тут же продал- прошли. Будете принимать небольшие суммы на свою карту- попадете под финмониторинг. Тяжело удержаться тем, кто торгует не первый десяток лет. Почитайте, сколько закрывается фопов в последнее время.
Seehund• 15 января в 14:07
Одна знакомая с села стала делать сыр, вела страничку в Инстаграм, раскрутилась, теперь шлёт сыры и колбасы долгого хранения клиентам, вторая просто привозит на дом овощи фрукты по предзаказу. Может вам в этом направлении подумать?
Кашка-маняшка• 15 января в 14:09
Без вложений никак надо вложения и много
Царівна Жабка• 15 января в 14:30
Я покупала обувь оптом и в своём пгт продавала в розницу. Школа, сад, Укрпочта покупали + местные жители. Ну и продажи через интернет. Все продавалось.
Lydmila408• 15 января в 14:39
Вижу ,что сток хорошо торгует.
И то не у всех..У кое-кого сток хороший.

Но где его взять?Не знаю.
Кашка-маняшка• 15 января в 15:11
Ответ дляЦарівна Жабка
И ск вы вложили изначально?
Любви вам!• 15 января в 15:49
Ответ дляSeehund
Так, це найбільш правильна порада щодо роботи у селі на себе. Більшість займаються тим,що можна у селі самому виростити і зробити і якщо не лінуються, то мають хороші гроші. Але на це потрібно здоров´я.