Снегурочко• 15 января в 19:32

Вопрос кто должен будет оплачивать долги по коммуналке?

Такая ситуация, что в моей квартире живёт и прописан человек, который не платит коммуналку (более года). Владелец я. Я не прописана, прописан только он. Чей это будет долг?
Гуляю босоніж• 15 января в 20:18
Ответ дляСнегурочко
Юрист коммунального предприятия
Якби ж комунальники в суд за ті борги подали.
Вони б подали на того, на кому рахунок і суд наказ би виніс на нього.
автор Снегурочко • 15 января в 20:19
Ответ дляЖінка з перцем
Так автору лучше платить самой конечно. Все равно в итоге долги на ней
Я ему лучше свет отрежу. Я ее все равно сдать не могу и не буду сдавать ещё не известно сколько
Стріляний птах• 15 января в 20:19
Ответ дляСнегурочко
Предполагаю. Лично проверить не могу. На телефон не отвечает. В местах где появлялся раньше не появляется. Я заграницей, лично проверить не могу. Но коммуналка накапливается
Если он там живет, то платить он должен конечно. Но если вдруг завтра он расствлриться в закате, то в конечном итоге придут к вам.
Если он прописан и живет, то через суд можно обязать его оплатить счета, головняк, конечно. Если завтра съедет, то в суде ничего не доказать.
автор Снегурочко • 15 января в 20:20
Ответ дляСтріляний птах
Та я б рада, что б он съехал добровольно. Мне ещё его веселое выселение скорее всего предстоит. Кстати хорошая идея. Спасибо, реально подумаю об этом варианте. Я реально готова заплатить эти долги, только что б он растворился в закат
Гуляю босоніж• 15 января в 20:23
Ответ дляСнегурочко
Я писала выше. Это договор купли продажи квартиры. В нем есть отдельный пункт в котором указано, что жилец сохраняет за собой прописку до число.12.25 и в этот же день передает ключи. Этот пункт был условием продажи. Почему купили эту квартиру это отдельная песня, если что, то я была против. Но факт такой, что я владелец, но доступа в квартиру не имею, ключей тоже. Живёт там бывший владелец, аренду он не платит, коммуналку уже год тоже, до этого с проблемами платил. Выписать раньше я его не могу. Всё это не имеет значения, есть факт, что живёт и прописан человек, все счета оформлены на него, но владелец квартиры я и выписать ещё год его не могу
Цей договір взагалі нотаріус реєстрував?
Простими словами, право власності це право користування, володіння і розпорядження заразом. Якщо не заразом то це не право власності.
Заборона на відчуження є в договорі?
Безлім на все• 15 января в 20:25
А з ким договір заключено на надання комунальних послуг?
Стріляний птах• 15 января в 20:25
Ответ дляСнегурочко
Выселить тоже можно через суд, как и выписать
автор Снегурочко • 15 января в 20:26
Ответ дляГуляю босоніж
Заборона на відчуження є в договорі?
Так, підписували у нотаріуса звичайно. Ось цей пункт
автор Снегурочко • 15 января в 20:29
Ответ дляСтріляний птах
Можно, але це все одно проблеми
автор Снегурочко • 15 января в 20:30
Ответ дляБезлім на все
З різними комунальними підприємствами
муха в кедах• 15 января в 20:30
Ответ дляГуляю босоніж
Ага. А у випадку невиплати квартира йде з молотка. Тобто фактично ’на вулиці’ опиниться власник.
автор Снегурочко • 15 января в 20:30
Ответ дляБезлім на все
Всі договори на нього
ЖенаАйтишнеГа• 15 января в 20:30
Ответ дляСнегурочко
Так у Вас же написано, что право собственности переходит Вам только с 9/12/2025
Гуляю босоніж• 15 января в 20:31
Ответ дляСнегурочко
В житті не бачила такого і не чула навіть.
Давайте по порядку.
1. Ви зареєстрували квартиру, витяг з реєстру прав на нерухоме майно є у вас?
Стріляний птах• 15 января в 20:31
Ответ дляСнегурочко
Можно, але це все одно проблеми
Автор, в суд ваша личная явка может и не нужна будет. В связи с войной. Найдите адвоката толкового.
Безлім на все• 15 января в 20:33
Ответ дляСнегурочко
Всі договори на нього
Комунальні компанії подають за несплату не лише на власників, а й на зареєстрованих. Людину цє не лякає? Я які наслідки прописані в разі порушення вами договору?
Гуляю босоніж• 15 января в 20:34
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я взагалі не знаю як трактувати той пункт. Ну передача ключів зрозуміла, але момент реєстрації не виписаний чітко.
Безлім на все• 15 января в 20:35
Ответ дляСнегурочко
Так я сама хотела ему всё отключить! Раз он не платит. Мне юрист на предприятии сказал, что долги на там на ком счета, я успокоилась, но не совсем
Борги то на ньому, але квартиру за борги відключать вашу, і поки не сплатите борги і за підключення, то не поновлять.
автор Снегурочко • 15 января в 20:37
Ответ дляСтріляний птах
Спасибо, поищу
автор Снегурочко • 15 января в 20:39
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Написано что нерухомості переходить до 12.25, а право власності наступає з моменту внесення в реєстр. В реєстр внесено в 2019 році
Гуляю босоніж• 15 января в 20:39
Ответ дляБезлім на все
Та тут вже питання Автора то квартира, чи не Автора. Цей договір купівлі-продажу ще не засвідчує власність, а як зареєстровано право власності Автор не пише.
автор Снегурочко • 15 января в 20:41
Ответ дляГуляю босоніж
Давайте по порядку.
Так у мене.
автор Снегурочко • 15 января в 20:41
Ответ дляБезлім на все
Не прописано. Людину не лякає. Це маргінальна особа, скажемо так
Гуляю босоніж• 15 января в 20:44
Ответ дляСнегурочко
Так у мене.
То продайте ту квартиру і не морочте собі голову.
Я не спеціаліст в житловому праві, але маю підозру, що ці умови нікчемні ( є такий термін в юриспруденції, означає нелегітимні, чи навіть не можу синонім підібрати).
Вам би не з комунальних починати, а з аналізу договору нормальним спеціалістом.
Безлім на все• 15 января в 20:44
Ответ дляГуляю босоніж
Ми ж не бачимо всього договору. Але у будь-якому разі, якщо навіть і власність автор отримає в той день що вказано, то вона отримає її з боргами, і їх ніхто не спише, бо в теорії борги на людині, а в оселі на самій квартири, комунальникам байдуже що власник змінився, їм аби борги були закриті.

В мене таке з домофони сталося: я навіть не знала, а потім подумали підключити , то нам висунули борг попереднього власника і ультиматум. Договору в мене з ними немає, тому були послані, та й без домофону життя нормальне.
А от у автора гірше, там електрика і все за списком, без тих послуг не обійтися
автор Снегурочко • 15 января в 20:46
Ответ дляГуляю босоніж
Ну корочше треба до адвоката
автор Снегурочко • 15 января в 20:48
Ответ дляГуляю босоніж
Вона в Харкові, кому вона зараз треба, ще і з проблемами..
Гуляю босоніж• 15 января в 20:48
Ответ дляСнегурочко
Ну корочше треба до адвоката
Не зовсім, вам потрібен спеціаліст з житлового права. Буде він адвокатом чи просто юристом неважливо, але повинен бути саме з цієї спеціалізацією.
автор Снегурочко • 15 января в 20:49
Ответ дляБезлім на все

Ну от я теж так думаю. Що зараз в принципі вони на ньому , ну а як він їх не сплатить, то все одно мені прийдеться платити.
автор Снегурочко • 15 января в 20:50
Ответ дляГуляю босоніж
Дякую, буду шукати. Цікаво, чи взагалі маю я право сама подати на нього в суд, що він проживає в моїй квартирі, а комунальні не сплачує?