Час від часу трапляються різні статті у модних журналах про цю даму. Славиться своїми досягненнями і цікавим стилем одягу. Народила 7! дітей.
Ось останні фото з її інсти. Сьогодні святкує ДН. Увага, 66! років.
klaraneill• 15 января 2025
там же макияжа тонна. вы никогда не видели видосы, как азиатские старые мужики красятся и выглядят как молодые девушки?
Мама Никитки-2• 15 января 2025
Вона давно пластику робить. З молодості.
М’яко кажучи була навіть не симпатична в молодості. Звичайна арабська жінка
diamond_shop• 15 января 2025
Ответ дляlilu502
Так в неї ж наче 8 серпня день народження
тут видно, що їй за 50, скажемо так, обличчя гарно виглядає, але погляд ’дорослий’ дуже
Шейха- известная икона стиля. Мать ее француженка, кстати, она не только красивая, умная и образованная женщина(заметьте, на день рождения она поставила только фото, на внутреннюю так сказать, аудиторию, рассчитанные).. И денег у нее, прямо скажем , на любой каприз достаточно, но и энергии сколько надо иметь для того, что она сделала и делает ежедневно
Леди Репях• 15 января 2025
Ответ дляklaraneill
100%
А тут прям выпали все в осадок))
Наталья557• 16 января 2025
Жена президента Азербайджана тоже неплохо выглядит на свои 60.
Пластика и большие деньги творят чудеса.
ellllena.ua• 16 января 2025
Ответ дляFashion_besties
От вам більше мільйона.
Чудо. Чи не так.
Я это чудо в 2011м вживую видела в Италии в одном маленьком курортном городке в Тоскане. Чуть со стула не упала (дело было в желатерии). Ее лицо уже до этого часто бывало на баннерах в интернете, поэтому я ее узнала. При ней мужчина был лет 35, симпатичный🤷 может охранник конечно.
Fashion_besties• 16 января 2025
Ответ дляIncol
А мені найбільше подобається дружина мабуть уже бувшого президента Південної Кореї Кім Кон Хі.
У нее нависшее веко
klaraneill• 16 января 2025
Ответ дляНаталья557
напомнило фразу ’маленькая собачка до старости щенок’)))
как же человек боится старости...
Ответ дляFashion_besties
От вам більше мільйона.
Чудо. Чи не так.
Там не більше мільйона а мільярди були, глянула, в молодості красуня, але жага до змін і епатажу її й згубила, перетворивши з красуні на чудовисько. Фраза ’померла світська левиця’ прям буквально підходить під ці фото, тільки світська то таке, а левиця то прям реально.
Ротару в свої 77 виглядає красоткою, коли все в міру і без фанатизму.