Ласунка• 15 января 2025
Вирішила поїхати у Славське, а температура плюсова(
Зараз в Славському сніжно, але з 20 січня температура днем стане плюсова( А я хочу як раз 19 виїзджати. Якщо вночі нуль або мінус, а днем плюс, то буде місиво, так?
Ласунка
• 15 января 2025
Ответ длямладокошкина
Зачем! Я там была. Вообще не алё
щоб діти покатались на тюбах. В нас в Дніпрі сніг не очікується( Є прямий потяг в Славське, тому і вибрала
сказочное_Бали• 15 января 2025
Їдьте і не думайте про це.
Ми так раз їхали зі Львова, в нас було -10, а приїхали в Карпати, дощ і +3😄 Ми були в шоці. Але так класно віддихнули) там погода міняється миттєво. На другий день вже сніжок падав
Правильно_Валерчик• 15 января 2025
Ответ длямладокошкина
Зачем! Я там была. Вообще не алё
Фіг ти там була. Аби перднути щось в тему зайшла
Ласунка
• 15 января 2025
Ответ дляА я нівроку
А сколько денег туда надо?
та не сильно дорого, бо там особливо немає чого робити, якщо немає снігу
Карамелька• 15 января 2025
Ответ дляЛасунка
Не знаете просто приехать погулять и покататься на подъемнике можно?
Чудо в декрете• 16 января 2025
Ответ дляКарамелька
Можна