Мальовнича даль• 16 января 2025
Чи є сенс приймати вітамін Д3
Якщо після відміни за місяць показник вертається знову на той,що й був до прийому?
Лікар призначає вже 3-й раз на протязі року,піднімається добре під час прийому,але потім вже не перший раз стає на нижню ..чи є сенс постійно його приймати?
Подвійна веселка• 16 января 2025
С октября по апрель пью 2000.
С мая по сентябрь сам держится в референтах.
А в середине зимы чего ему норм быть в такой холодной стране?
Olena_vitamin• 16 января 2025
Вітамін Д може не засвоюватись по цілому ряду причин, вам би краще змінити лікаря і дослідити жкт. Це не нормально, що він падає третій раз. Має +- триматися. Він засвоюється у тонкому кишечнику - копати слід десь туди
Olena_vitamin• 16 января 2025
Ну в сенсі пити зимою треба і у вашому випадку також треба. Але паралельно шукати причину у організмі, чому за рік 3 рази підряд падає
Мальовнича даль
• 16 января 2025
Ответ дляOlena_vitamin
Дякую за пораду!так і зроблю
Мальовнича даль
• 16 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Вже є дослідження, що вказують, що це, на жаль, маркетинг
Науково підтверджені?
Olena_vitamin• 16 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Показуйте, подивимось
Olena_vitamin• 16 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Читайте
Okay, набрали людей в Маямі, які там під сонцем смажаться, у найпотужнішій країні світу, де найбільша біда людини - що найулюбленіша волейбольна команда сьогодні програла 😆 щоб щось доказати, має бути цілий ряд досліджень. Якщо окремо вицепляти, то і на гомеопатію є реальні дослідження що вона дієва. Ми живемо в Україні, де давно немає сонця, надвисокий рівень стресу, немає океану і риби океанічної жирної. Бо Україна - не Америка. Нехай американці залишать собі то дослідження, але воно світ не сколихнуло, нам далі якось жити і виживати. Є багацько досліджень про ризики для здоровʼя коли у людини низький рівень вітаміну Д, краще його профілактувати, ви не в Америці живете, у нас тут все по іншому працює)
Лорка-хлорка• 16 января 2025
Ответ дляOlena_vitamin
Тобто, раніше ви дослухались до їх рекомендацій (з приводу вживання вітаміну д для покриття дефіцитів), а нове дослідження вам не підходить, бо ви ж розумніші за ендокринне товариство, зрозуміла вас :)
Мальовнича даль
• 16 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Скажіть хоч коротко про що там?
Olena_vitamin• 16 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Тому що досліджень на користь вітаміну Д дуже багато по всьому світу зроблено. Американське ендокринне товариство ніхто не підтримав, ні европейські, ні українське, ні прости господи російське. Америка від нас у 10 тис кілометрів, там інший контекст життя і їжі, не можна всіх людей світу натягнути на 1 манекен
Ромашка -3390• 16 января 2025
Мне запретили его пить, потому что камушки маленькие в каждой почке. Сказал врач , витамин Д это повышенный риск камней