Слава Українi• 16 января в 01:22
В какие теории заговоров вы верите?
Золотой миллиард, сатанисты и тд
Точу ляси• 16 января в 15:46
Ответ дляПеремелица
в мене нажаль нема можливості на спокій( всі хвороби на ногах переношу 😣 шо дуже погано. тож рясне пиття єдина надія 🤣🙈
Це ви даремно. Організм же просить: вклади мене в ліжечко, дай відіспатися і нікуди не поспішати кіл ька днів
А Ви йому: і не мрій
Перемелица• 16 января в 16:25
Ответ дляТочу ляси
А Ви йому: і не мрій
та реально нема можливості. дитина, яка не ходить в садок і її треба помити, нагодувати, погуляти, погратися, робота, домашні справи 🙈