західний_діалект• 16 января в 01:49

У вас есть кактусы?

Любите? Разводите? Цветут у вас? А как ухаживаете за теми, у кого колючки как стекловата? Похвастайтесь фотками)
Анютины ласки• 16 января в 02:03
Пока детки. Из семян выращиваю.
Хочу барабульки• 16 января в 02:28
Колись було багато кактусів, роздала на роботі, бо сказали що заміж не вийду.))
Потім попався блог дівчини, де вона виростила кактуси з насіння і показувала які вони були і які стали через роки. Купила два пакета суміші - проросло багато, а ось виросло чотири.
Allein74999• 16 января в 06:36
Один. Цвел один раз года три назад. Детей наплодил. Сейчас сидит, цвести не хочет
Ноунэйм• 16 января в 07:19
Що там розповідати. Не заливати, багато сонця, зимой спокій та й усе. В мене близько 30 горщиків, ніяк не порахую
dulenok• 16 января в 07:41
Есть, но не цветут
КликОЛЬКА• 16 января в 08:18
Ось так цвітуть. Вже розсадила, бо місця в горшку мало. Вийшло 35 діток. Роздаю потроху.
Є і зі скловатою, невеликий, росте помалу. Як комок шерсті в горщику
Техпаспорт на медузу• 16 января в 08:24
Один есть, ребёнок любит.
Техпаспорт на медузу• 16 января в 08:25
Ответ дляКликОЛЬКА
Реально ваши, красота
Друг бобер• 16 января в 09:36