Бабка_в_кедах• 16 января 2025
Питання до українських юристів в Німеччині
Питання до тих, хто з юридичною українською освітою знаходиться в Німеччині. На яку роботу Вам вдалося влаштуватися? Можливо хтось працює в джоб-центрі ?
Які плани ? Чи плануєте змінювати фах?
Замурмишка• 16 января 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
При умові знання місцевої мови.
Знання місцевої мови нічим не допоможе, щоб вільно володіти та розуміти професійну термінологію. Недарма перекладачі з академічною освітою поділяються на технічних перекладачів, медичних та юридичних.
Сунуся в чужі справи• 16 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
Я відповідала на питання, що людина при бажанні може з нуля поступити на навчання на любу професію.
Для навчання в університетах Німеччини бажано мати рівень німецької С1. Але багато університетів приймають із рівнем В2. Там вже студент і відшліфує свою мову.
Замурмишка• 16 января 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
При бажанні в 40-50 років як Ви це уявляєте? А досвідчені юристи як раз саме в такому віці і старші за віком, з великою професійною історією успішно виграних справ. Він поки перевчиться, то вже на пенсію самий час виходити.
Сунуся в чужі справи• 16 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
Я про це ж і писала, що з нашою юридичною освітою не реально щось зробити. Принаймі в Німеччині.
На початку війни я виїхала в Німеччину. Мені тоді було 52 роки.
Прожила там півтори роки. Вивчила мову до рівня В1. Далі могла закінчити ще мовні курси рівня В2 та мене брали на аусбілдунг бухгалтера (контракт на три роки навчання+робота).
Я вибрала варіант повернутися в Україну. Не до себе додому. Зараз мешкаю в Києві.
Тоб то - при бажанні я могла б в Німеччині освоїти нову професію в свої 52-55 років. Але не бачила сенсу.
Бабка_в_кедах
• 16 января 2025
Ответ дляПожарник
Ваш диплом там не канає
Це тут Ви ЮРИСТ, а там посудомийка в кращому випадку.
Я не знаю, що за люди у вашому оточенні, але розчарую вас, що більшість українок вийшли на кваліфіковані роботи в Німеччині. Юристи- не виняток, але після вайтебілдунгу.
Тому і запитую, хто я в якій сфері себе знайшов
Мої укр. колеги працюють в міжнародн.організаціях, є помічник Steuerberater. Хто в Україні розумівся в податках- своє місце знайшли і в Німеччині. Диплом не визнається, але перекладається і він є пітвердженням освіти.