МеняАЖтрусит• 16 января в 11:06
Тепер психологів стане помітно менше. Вчора прийняли закон
Закон 12030
Потрібна буде державна сертифікація всіх дипломованих психологів.
Але це час і гроші.
Цікаво, що робитимуть шкільні психологи?
І взагалі психологі. Особливо ті, що не мають освіти державного зразка.
Але це час і гроші.
Фуліганка• 16 января в 11:39
Ответ длябулоТАЙминуло
вы умеете читать? я высказала свое мнение и не собираюсь с вами спорить. По поводу лицензии - была получена в универе Альфреда Нобеля, сейчас снята аккредитация и т.д, все это было проколах судебного разбирательства в нашей ситуации.
Какая лицензия? психологу для работы достаточно иметь диплом о высшем психологическом образовании и все.
Кукусик• 16 января в 11:39
Ответ дляНа_оба_рот
Предпочитаю психиатора , он точно с образованием и помогают конкретно, что делает психолог не понимаю
Это разные профессии.
Психолог работает в пределах нормы, психиатр - врач, работает с паталогиями.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:40
Ответ дляФуліганка
Тепер ні
ГейСюда• 16 января в 11:41
От і добре, моя співробітниця поїхала в США, нафотошопила там дипломів психологів якихось курсів, консультує он-лайн дурних українців. Від 50 баксів година
Можна жити 😂
булоТАЙминуло• 16 января в 11:42
Ответ дляФуліганка
и у нее был диплом из сомнительного вуза, и лицензия психолога, и там была оговорка что не заниматься мед. практикой.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:42
Ответ дляГейСюда
Можна жити 😂
Ну то вона шахрайка звичайна.
ГейСюда• 16 января в 11:43
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну то вона шахрайка звичайна.
Так я ж і не сперечаюсь
А скільки таких?
Снідаю авокадо• 16 января в 11:43
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так а яким чином? І що робити психологам - випускникам тепер?
Нічого не зміниться, крім того, що ловедеться вивали зі своєї кишені 20тис за сертифікат.
Я прожктувальник, ми це робимо вже років 15-20. Вони придумали як обідрать народ, от і все. Чим їм мішала ліцензія компанії на проєктування? А ні ще можна отак наповнить казну
ще ж створили установу яка заниматься цією сертифікацією, ще купка дармоїдів при роботі
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:43
Ответ длябулоТАЙминуло
А що означає «сомнітєльний вуз»? Типу приватний якійсь?
булоТАЙминуло• 16 января в 11:44
Ответ дляМеняАЖтрусит
ну да... я же вам даже написала какой, вы невнимательны.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:44
Ответ дляСнідаю авокадо
Це точно.
Палка двох кінців
Фуліганка• 16 января в 11:44
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тепер ні
ще взагалі не визначена процедура сертифікації, про яку йдеться в законі.
І взагалі з нашим відривом від науки, коли в рекомендаціях МОЗ арттерапія рекомендується для лікування розладів особистості, а гештальт-терапія для тривожних розладів, я вже не очікую на щось притомне)
Це просто лабіювання інтересів тих чи інших спільнот.
Гарантую неперелевки• 16 января в 11:51
Ответ длябулоТАЙминуло
діяльність психологів в Україні не ліцензується
шото за ’ліцензія’ в неї була - незрозуміло в контексті законодавства
Пишущаяся• 16 января в 11:51
Ще б для нутріціологів і фітнес-тренерів ввели сертифікацію, бо розвелося гуру після трьохмісячних курсів.
Котя_люлю• 16 января в 11:52
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну, багато таких, що працює після курсів з інтернету. В них немає диплому
В смысле? Вы их считали психологами? Они себя называют коучами и тд. Какие же это психологи?
Гарантую неперелевки• 16 января в 11:52
Ответ дляНа_оба_рот
а хто такий психиатор?
Ответ дляСнідаю авокадо
Та шо булуть сертифікуватися, нічого не зміниться просто тепер буде держава здирать спочатку за сертифікат тищ 15-20а потім кожен рік страховку 1000, і перекваліфікація кожні 5 років по 15-20к ( ясно шо кожен рік цифра щбільшуватиметься)
Вони це зроблять з кожною професією поступово. Так шо ті що радуєтесь, то даремно вас це також з часом щачепить. Шуллєра знайшли лазєйку як ще обдурить народ. Це ще один привід щадуматись, хто не щбирається виїжджать, бо мобілізація його не коснеться. Тут без мобілізації буряти нам ангелами покажуться
а главное что вовремя приняли закон. войны же нету. все на расслабоне.
Попихтю та й годі• 16 января в 12:00
Ответ дляСнідаю авокадо
Це на стільки шлаку у вас в голові, що ви від сертифікації до мобілізації плавно звели, чи це за методичкою так треба любу тему закінчувати прославлянням підарусні?
Вподобайден• 16 января в 12:01
Це дуже правильно прийняли.
Я просто в шоці, як люди після місячних онлайн курсів вважають себе психологами і ще й знаходяться бажаючі витрачати на цей брєд гроші.
На_оба_рот• 16 января в 12:05
Ответ дляГарантую неперелевки
а хто такий психиатор?
Это врач, с соответствующим образованием
Гарантую неперелевки• 16 января в 12:11
Ответ дляНа_оба_рот
не знаю такої спеціальності
психіатр є. але він лікує психічні розлади. психолог не лікує. і він не лікар.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 12:13
Ответ дляКотя_люлю
Звісно ні. Але ж вони себе позиціонують психологами.
Телефон Рубика• 16 января в 12:15
Ответ длябулоТАЙминуло
выскажу свое мнение, никому его не навязываю. Я против психологов ’аля сомни тельное образование’ и объясню почему. Четыре года назад в классе моей дочери случился подростковый конфликт, который чуть не привел двух подростков в суициду. И школьный модный психолог эту ситуацию не помог разрешить, он ее обострил на столько, что родители участников конфликта подали на нее в суд и выиграли суд и получила ’профи психолог’ 4 года условно, ну и лицензия оказалось из Альфреда Нобеля, где она его купила. Когда все переживали эту ситуация - ой как много по городу Днепр всплыло таких профи. В результате работала группа психотерапевтов и как сказала мне моя дочь потом - мама такое впечатление, что мы каждый вышли в один коридор, в котором мы все поняли друг друга и конфликт оказался глупостью, при этом все прошли терапию и стали общаться дальше, а мы родители выдохнули. Это просто мой случай, который дает мне право считать что все после-дипломные, садиковские, и т.д. психологи это вред, вред без настоящего базового медицинского образования и многолетнего опыта.
Поддержу, так как большинство психологов типичные шарлатаны в погоне за легкими деньгами. Всегда говорю, перед тем как идти к психологу собери информацию не только о его проф. придатности, но и о его личной жизни. Будете удивлены…
Есть у меня одна знакомая, очень раскрученный и дорогой был психолог до войны. В семье полный треш: сын подросток выбросился из окна, когда она, кстати, была дома, старшая дочь алкоголичка вела беспорядочную жизнь, младшая с ярко выраженым аутизмом. Спрашивается, чем может помочь эта психолог, у которой в семье творится не контролируемый ей же армегедон.
Мюллерная• 16 января в 12:24
Ответ дляЧарівна патика
Як це «що не мають освіти державного зразка»?
Так в нас будь-який універ шаражка акредитований. Це ж і є державний диплом.
Так ви навіть не уявляєте скільки у нас ’психологів’ після якихось тижневих курсів
МеняАЖтрусит
• 16 января в 12:36
Ответ дляТелефон Рубика
О, я теж таку знаю!!!
Зі своїм життям не могла справитись! Донька тікала з дому, чоловік її бив.
А вона повчала інших..
Обстановщица• 16 января в 12:44
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тепер ні
а можно детальніше?
не можу знайти сам закон і ці умови
яка сертифікація, скільки вона буде коштувати, як проводитись?
А що до прикладу у соціальних установах і волонтерських, де психолог від сили отримує 10.000 грн і ще повинен сплатити за свій сертифікат ( ліцензію) чому це не лягає на плечі держави?
не можу знайти сам закон і ці умови
Телефон Рубика• 16 января в 12:47
Ответ дляМеняАЖтрусит
О, я теж таку знаю!!!
А вона повчала інших..
Так вони всі, у своїй більшості, з великими проблемами у власній сімʼї і нереалізовані по першій своїй вищій освіті, яку набули більшість з цих психологів. І чим ці «спеціалісти» можуть допомогти, якщо вони у власному житті невдахи. Ніша легких грошей - ось, що треба знати про цих психологів.
Обстановщица• 16 января в 12:49
Не знають вже де залізти своєю рукою щоб наповнити кишені - це я про корумповану нашу державу
Хочете перевірити знання, ліцензіювати - зробіть це безкоштовно, а не за рахунок людей які на благо людей роблять, і так купу усього сплати, взноси, навчання, супервізії. Ті хто нічого не знають і так відваляться