МеняАЖтрусит• 16 января в 11:06
Тепер психологів стане помітно менше. Вчора прийняли закон
Закон 12030
Потрібна буде державна сертифікація всіх дипломованих психологів.
Але це час і гроші.
Цікаво, що робитимуть шкільні психологи?
І взагалі психологі. Особливо ті, що не мають освіти державного зразка.
Але це час і гроші.
Пирожкиня• 16 января в 11:08
Працюватимуть нелегально, шо робитимуть. Скільки народу ведеться на різноманітні блогерські марафони, так і на психологів будуть вестися. Йти не за дипломом, а за нижчою ціною.
Оксана -1f11• 16 января в 11:09
Ну в школу психологом без диплома не візьмуть, і сертифікацію заставлять проходити, але за таку зарплату, я не знаю хто буде працювати надалі у школі
Чарівна патика• 16 января в 11:10
Як це «що не мають освіти державного зразка»?
Так в нас будь-який універ шаражка акредитований. Це ж і є державний диплом.
Снідаю авокадо• 16 января в 11:11
Та шо булуть сертифікуватися, нічого не зміниться просто тепер буде держава здирать спочатку за сертифікат тищ 15-20а потім кожен рік страховку 1000, і перекваліфікація кожні 5 років по 15-20к ( ясно шо кожен рік цифра щбільшуватиметься)
Вони це зроблять з кожною професією поступово. Так шо ті що радуєтесь, то даремно вас це також з часом щачепить. Шуллєра знайшли лазєйку як ще обдурить народ. Це ще один привід щадуматись, хто не щбирається виїжджать, бо мобілізація його не коснеться. Тут без мобілізації буряти нам ангелами покажуться
90x60x90• 16 января в 11:11
Кожен другий зараз вважає себе психологом. Але, навіть з дипломом офіційним, тут треба певні якості - вони або є, або нема. Сертифікатами і дипломами можна лише удосконалити навички.
А якщо психолог тупить, несе діч, або , навпаки, два слова звʼязати не може, то НАШО???
Снідаю авокадо• 16 января в 11:13
Ответ для90x60x90
Сертифікат не вплине на якість, його отримуватимуть всі бажаючі.
На_оба_рот• 16 января в 11:13
Предпочитаю психиатора , он точно с образованием и помогают конкретно, что делает психолог не понимаю
Малая Налегке• 16 января в 11:16
Вартість сертифіката і усього іншого буде за рахунок споживача. Так само, якщо кількість психологів на ринку ніяк не зіграє на зниження вартості послуг.
Хто мав освіту та і без цього навчався той і буде продовжували, але значно дорожче
90x60x90• 16 января в 11:17
Для мене психолог - це не просто, щоб вислухати і порадити. Це повинен бути - авторитет, розумна, досвічена людина, яка чогось досягла.
А якщо дівчина просто купила собі дипломчиків і вважає себе психологом, нуууу вибачайте.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:18
Ответ дляЧарівна патика
Ну, багато таких, що працює після курсів з інтернету. В них немає диплому
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:20
Ответ дляСнідаю авокадо
Так а яким чином? І що робити психологам - випускникам тепер?
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:21
Ответ дляНіка Найз
Неужели?! Давно уже пора запретить этих шарлатанов!
Нічого, що багатьом людям психологія рятує життя, фактично? Його якість.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:23
Ответ дляНа_оба_рот
Психіатр не виконує функції психолога.
От у вас, до прикладу, проблеми в сімʼї, з батьками, з дитиною. До чого тут психіатр? Кому він має таблетки виписати і які? Проти непорозуміння?
Чеширская кошечка• 16 января в 11:23
Как обычно дадут список кому сколько занести и все станут «сертифицированными специалистами».
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:24
Ответ дляЧеширская кошечка
Там потрібна буде супер візія
На_оба_рот• 16 января в 11:25
Ответ дляМеняАЖтрусит
Психіатр не виконує функції психолога.
Мне помогает, но у меня другой случай
Фуліганка• 16 января в 11:27
як психолог і психотерапевт не розділяю ваш оптимізм. Нічого цей закон суттєво не покращить, по-перше рідко який клієнт цікавиться освітою, більше того ще менший відсоток розрізняє, хто має і не має право називати себе психотерапевтом. А по-друге, поки не будуть розроблені правові механізми притягнення до відповідальності тих, хто називає себе психологом, але не має відповідної освіти, нічого не буде.
Зараз є управа тільки на тих психологів, які є членами професійних асоціацій і яким це членство важливо. Там працює етична комісія, і на такого психолога можна скаржитись.
Все інше - чергова можливість для корупційної складової.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:29
Ответ дляФуліганка
Без оптимізму. Лише не розуміння ситуації.
булоТАЙминуло• 16 января в 11:30
выскажу свое мнение, никому его не навязываю. Я против психологов ’аля сомни тельное образование’ и объясню почему. Четыре года назад в классе моей дочери случился подростковый конфликт, который чуть не привел двух подростков в суициду. И школьный модный психолог эту ситуацию не помог разрешить, он ее обострил на столько, что родители участников конфликта подали на нее в суд и выиграли суд и получила ’профи психолог’ 4 года условно, ну и лицензия оказалось из Альфреда Нобеля, где она его купила. Когда все переживали эту ситуация - ой как много по городу Днепр всплыло таких профи. В результате работала группа психотерапевтов и как сказала мне моя дочь потом - мама такое впечатление, что мы каждый вышли в один коридор, в котором мы все поняли друг друга и конфликт оказался глупостью, при этом все прошли терапию и стали общаться дальше, а мы родители выдохнули. Это просто мой случай, который дает мне право считать что все после-дипломные, садиковские, и т.д. психологи это вред, вред без настоящего базового медицинского образования и многолетнего опыта.
МеняАЖтрусит
• 16 января в 11:32
Ответ длябулоТАЙминуло
Ой, та и после медуніверситету можуть бути погані психологи. Як і погані лікарі.
булоТАЙминуло• 16 января в 11:33
Ответ дляМеняАЖтрусит
я не навязываю вам свое мнение, я написала свой опыт в конкретной ситуации.
Фуліганка• 16 января в 11:33
Ответ длябулоТАЙминуло
немає в Україні ліцензування діяльності психологів.
Шкільний психолог - це трохи інша сфера діяльності, яка не має відношення до психотерапії. І мати там вищу медичну освіту необов´язково. Важливо знати межі своєї компетенції і відповідальності.
булоТАЙминуло• 16 января в 11:36
Ответ дляФуліганка
вы умеете читать? я высказала свое мнение и не собираюсь с вами спорить. По поводу лицензии - была получена в универе Альфреда Нобеля, сейчас снята аккредитация и т.д, все это было проколах судебного разбирательства в нашей ситуации.
Кукусик• 16 января в 11:36
Ответ дляСнідаю авокадо
А все расходы на сертификацию, подтверждение квалификации в конечном итоге лягут на плечи конечного пользователя, т.е. клиента (будут заложены в прайс).
Тоже не пойму, с чего здесь радуются.
Единственное, что доморощенные психологи отпадут.
Тоже не пойму, с чего здесь радуются.