Ці сценарії активно обговорюються західними чиновниками та військовими стратегами, оскільки британській армії може бути відведена ключова роль через небажання Дональда Трампа залучати американські війська.
🔘Сценарій 1 — Миротворчі сили
Британські підрозділи створюють спостережні пункти вздовж буферної зони, які патрулюватимуть винищувачі та ударні гелікоптери. У тилу розташовуються сили швидкого реагування, а бронетехніка третього ешелону готова відбити можливий російський наступ.
🔘Сценарій 2 — Оборона Києва
Західна коаліція формує оборонний кордон навколо столиці України, що дозволить ЗСУ зосередитися на стримуванні російських військ. Цей варіант вважається малоймовірним.
🔘Сценарій 3 — Тренувальна місія
Британські інструктори проводять навчання на заході України, а системи ППО з Польщі забезпечують їхній захист. Наразі це найменш суперечливий сценарій введення західних військ в Україну.
🔘Сценарій 1 — Миротворчі сили
🔘Сценарій 2 — Оборона Києва
🔘Сценарій 3 — Тренувальна місія
frumoasa17• 16 января в 12:05
Ответ дляbegovelik
Бубочку ждет очень серьезный аудит
Скоріше за всього. Ізраїлю вже викрутили руки, що він пішов на мир з хамасом і на вивід частин з сектору. Майбутній держсекретар теж вже сказав, що Україна піде на поступки. Далі буде цікаво.
Ответ дляfrumoasa17
Дай Боже! Але чомусь не віриться, бо наш потужнік буде воювати до останнього...
Аналітики вже прогнозують в недалекому майбутньому Дніпру долю Херсона з цілодобовими обстрілами. Про Херсон, Покровськ та інші прифронтові взагалі мовчу