пАлАвинкА• 16 января в 11:54
Хто недавно продавав 1-2 к квартиру в Києві?
Як швидко продали з середньою ціною,яку встановив рієлтор?
Радикальная• 16 января в 11:58
Без риелтора. Ненужное звено.
Варшавский, 46 квадратов, без балкона, ремонт, мебель = 96 тысяч убиенных енотов. Две недели на продаже. В объявлении цена была 103 тысячи. Просмотров было много. В ноябре.
пАлАвинкА
• 16 января в 12:01
Ответ дляРадикальная
Без риелтора. Ненужное звено.
Дякую за відповідь! Я уже починаю думати,що ціна занизька в мене..
Мушля з Криму• 16 января в 12:05
Ответ дляпАлАвинкА
Скільки кімнат,яка ціна?
Суцільна зрада• 16 января в 12:05
Продали за два тижні. Ріелтор. 2-к, Оболонь, будинок 1970-х років., панель, 67000у.е. Ціну встановлював власник після надання йому аналізу ринку.
Радикальная• 16 января в 12:06
Ответ дляпАлАвинкА
Я писала торг и реально торговалась на просмотре. Покупатель пришел с деньгами. Сказал свою цену, я сказала немного больше хочу. Сказала сколько . Достал две тысячи уе из кармана, сказал договорились.
Суцільна зрада• 16 января в 12:06
Ответ дляпАлАвинкА
Подивіться аналоги
пАлАвинкА
• 16 января в 12:09
Ответ дляСуцільна зрада
Подивіться аналоги
Аналоги дорожче, деякі на 10-15ти дол,але ж не факт,що вони за таку ціну продадуть.
Для драки• 16 января в 12:12
Ми купували однушку в новобудові без ремонту. Хотіли 54 000, сторгувались за 50500. В листопаді 2024, Киів
пАлАвинкА
• 16 января в 12:15
Ответ дляДля драки
Зрозуміло,дякую!
Суцільна зрада• 16 января в 12:17
Ответ дляпАлАвинкА
Я б піднімала ціну. Як у Вас з переглядами?
пАлАвинкА
• 16 января в 12:18
Ответ дляСуцільна зрада
Поки тільки виставили,остаточно відредагувати і розмістили сьогодні.
Ловлю капці• 03 февраля в 17:22
Ответ дляРадикальная
Без риелтора. Ненужное звено.
Більше 2 тис у.о. за кв м? Напевно дуже гарний ремонт і меблі