Дуже дуже вумна• 16 января в 13:14
А Вы ходите к косметологу на уходовые процедуры ?
Ухахайкина• 16 января в 13:16
Раніше ходила. Зараз ні. Повноцінний бегатоступеневий домашній догляд і немає сенсу нікуди ходити.
Погіршення стану шкіри не побачила
Ананомчикус• 16 января в 13:16
раньше да, но уже лет 5 не хожу
сейчас многое можно на дому самой делать, а то что не могу-иду к косметологу
Капитанша• 16 января в 13:20
Нет, только ботокс у косметолога. Уход у меня домашний от косметолога
Та не реву я• 16 января в 13:23
Косметологи заробляють на лошицях. Це тільки в Україні така фігня
Невидимка• 16 января в 13:26
Ответ дляТа не реву я
Да? Живу в Італії і офігіваю від неухожених морд італійок.
Мене італіки постійно питають що я роблю
Та не реву я• 16 января в 13:27
Ответ дляНевидимка
То у ваших фантазіях. Ви для них просто губаті мавпочки.
Аноним_1858• 16 января в 13:28
Ответ дляГороховаЯ
И домашний пока не надо?
Та делаю мамочки, так процесс нравится, и все
Тирамісу на терасі• 16 января в 13:36
Була 1 раз, спеціаліст назначила догляд для мого типу шкіри, дотримуюсь і бачу результат. Турбувала зона декольте, застосовую ті ж засоби що і для обличчя, заломи стали значно менше, аби ж ще не лінилась кожен день приділяти шиї увагу, а не тільки фейсу
Невидимка• 16 января в 13:38
Ответ дляТа не реву я
Я не роблю губи, брови, вії. Я роблю акцент на сяючій шкірі. В мене не видно ніяких маніпуляцій. Це виглядає природньо і вони не розуміють як я цього добиваюсь
Тирамісу на терасі• 16 января в 13:44
Ответ дляНевидимка
А манікюри їхні бачили? Це жах. У молоді всі нігті погризані. Але ☝️ в нас теж вистачає таких, всеодно італійці молодці. Нам є чому повчитись в них, а їм в нас😁
Борщичок• 16 января в 13:48
Ответ дляНевидимка
Може генетика інша ?
Борщичок• 16 января в 13:54
Ответ дляТирамісу на терасі
Про те в них чоловікі всі красені
Невидимка• 16 января в 15:35
Ответ дляБорщичок
Може генетика інша ?
У них сонце, тому зморщені дуже уже в 50 років