Бабця в мештах• 16 января 2025

Випускний 9 клас. Який формат?

Добрий день. Дівчата, підкажіть ідеї для проведення випускного у 9 класі? Чи варто його взагалі робити? І як він проходить в умовах війни? Можливо,в минулому році випускалися?
маска Ілона• 16 января 2025
Якщо є натхнення у вчителя та батьків, то поїдьте класом на дво-триденну екскурсію. Десь по Україні чи в Європу. Спільні враження + фото
Поддакиваю иногДА• 16 января 2025
У нас как раз начало войны выпало на 9 класс. Мы из Киева, но в школе запретили проводить любые мероприятия в целях безопасности. Наш дружный класс решил, что и хрен с той школой и всем составом укатил во Львов на три дня. А там и отметили, и по городу погуляли, да и вообще провели замечательно время.
Мerida• 16 января 2025
Никто после 9го не уходил. Просто в кафешке все собрались на пару часов. Каждый заказывала что хотел.
Апофиозная• 16 января 2025
Моя донька після 7 класу перейшла в новий ліцей (куди всі діти прийшли в 8 класі). Відповідно ми разом вчимося лише 2 роки, тому тут буде лише урочиста частина і фотограф, батьки між собою не знайомі, ніяких теплих спогадів нас не поєднує, і 95% дітей залишається в цьому закладі до 11 класу.
А от клас в якому донька вчилася 7 років буде робити святкування в ресторані, тому що то загальноосвітня школа на районі, де 10-11 класи ліквідували, відповідно всі діти після 9 класу розходяться. Тому буде і урочиста частина, і ресторан, і альбоми. І ми теж думаємо сходити на цей випускний, там було багато хорошого.
короткопамятна• 16 января 2025
Залежить від школи і можливостей батьків. В минулому році у доньки був випускний -:урочиста частина з врученням свідоцтв в укритті школи, дарування квітів вчителю та директору і заучу, фотографування перед школою. Все. Діти прийшли, хто в чому захотів.
автор Бабця в мештах • 16 января 2025
Дякую,дівчата. Відволіклась у справах. Ми з 5 класу разом, тотковід,то війна... Цікаво було почути думки. Але екскурсія- то не випускний,все ж таки...
Звожу з розуму• 16 января 2025
Якщо школа 9річна, то є сенс влаштувати випускний, в 11 річній не бачу сенсу. Формат можуть самі випускники запропонувати.
автор Бабця в мештах • 16 января 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Школа 11-річна,але багато хто вивозить дітей за кордон після 9 класу...