Бабайко• 16 января в 16:18
Зафарбувала блонд і одразу сіра миша :(
Гопница-Советчица• 16 января в 16:19
Навпаки - хоч очі прорізалися. А то була якась напівжива бліда міль.
Бабайко
• 16 января в 16:19
Ответ дляГопница-Советчица
Відтінок очей потьмянів
Дюйм оф о4ка• 16 января в 16:20
Ответ дляБабайко
Відтінок очей потьмянів
От цвета волос?
Освещение просто разное
Бабайко
• 16 января в 16:23
Ответ дляДюйм оф о4ка
От цвета волос?
Освещение просто разное
Так. Від коричневого блонду. Це відтінок як у Тіни Кароль приблизно. У неї теж колір очей став невнятний
Налитое яблочко• 16 января в 16:25
Это не закрасили. Легко вернете холодный блонд. Вам просто оттенок не идет.
Вот я корнищА отрастила на айртаче, а только 3 месяца прошло. Жутко не идет натуральный русый у лица :(
Бабайко
• 16 января в 16:25
Ответ дляНалитое яблочко
Що плануєте робити?
Налитое яблочко• 16 января в 16:27
Ответ дляБабайко
Що плануєте робити?
Терпеть месяц и идти на коррекцию. Если бы не так дорого и долго по времени, ходила бы чаще.
Помогалочка• 16 января в 16:29
а на якому з фото нове фарбування? блонда не бачу ні на одному... шось рижевато-жовте, але не блонд
Грамотний хвіст• 16 января в 16:31
Ответ дляБабайко
Відтінок очей потьмянів
Та не переживайте так, веки на них так упали, что их оттенок почти не заметен.
Нормальный цвет волос.
Грамотний хвіст• 16 января в 16:33
Ответ дляТигрЛьвович
Не сіра, а жовта
Цвет шо до, шо после цыплячий, после просто цыплячий intense
Соображалочка• 16 января в 16:39
Ответ дляБабайко
Це ви себе заспокоюєте так? Хто вам сказав, що у вас такий же колір?
Соображалочка• 16 января в 16:40
І взагалі, різниця не суттєва, тому нічого у вашій зовнішності не змінилося
Метелик• 16 января в 16:40
Ответ дляНалитое яблочко
Сделайте контуринг
Я так спасаюсь от дороговизны аиртача
Бабайко
• 16 января в 16:42
Ответ дляМетелик
Сделайте контуринг
Я так спасаюсь от дороговизны аиртача
А в кого робите?
Автопортрет нурофена• 16 января в 16:42
Це не ваші кольори. Блонд жахливий, а цей рижуватий трошки кращий, але....
Вам потрібен ось такий колір волосся. І брови таким же пофарбувати
Бабайко
• 16 января в 16:43
Ответ дляПомогалочка
Загугліть, що таке блонд. Від якого рівня тону волосся вважається блондом. На моєму першому фото волосся максимально світле - 11 рівень. А якщо ви просто хотіли нахамити, то тільки показали своє невігластво
Бабайко
• 16 января в 16:44
Ответ дляСоображалочка
Камера мого самсунга йде в рудий колір. Коли фоткав чоловік на айфон, то був холодніший відтінок
Бабайко
• 16 января в 16:45
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ось
Взагалі-то це темний шатен. Такий колір мене взагалі вбʼє. Я була в такому у 2007 році
Автопортрет нурофена• 16 января в 16:47
Ответ дляБабайко
Шатен???? Та ще й темний???
Душа компанії• 16 января в 16:48
Ответ дляБабайко
А на каком из ваших фото цвет волос, как у Кароль?
Бабайко
• 16 января в 16:49
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Шатен???? Та ще й темний???
Який це номер тону? 4 - це для вас не темний?
Автопортрет нурофена• 16 января в 16:49
Ответ дляБабайко
На фото 8 взагалі то
Удачная• 16 января в 16:50
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ось
ага из молодой девушки в бабушку
Душа компанії• 16 января в 16:52
Ответ дляБабайко
Это и близко не 4 тон. У вас вообще как со цветопередачей? Цвета хорошо различаете? Темно русый , пепельно-русый, пепельный? Понимаете, как они выглядят?