лаМпочка• 16 января 2025
К человеку относятся так, как он позволяет!?
Вы согласны с этим утверждением ?
Результат:
вже голосів:
64 (74.42%)
Да
22 (25.58%)
Нет
лаМпочка
• 16 января 2025
Ответ длявре_Динка
Суть теми трохи в іншому. Чи залежить те як до нас ставляться(не будемо сюди війни і незалежні від звичайних людей непередбачені події включати) - так залежить, у кожного свої причини терпіти чи не терпіти будь яке ставлення, але це не відміняє той факт що то якщо до нас зневажливо ставляться- ми це дозволяємо.
Рік тому в лікарні мені не сподобалось як зі мною говорив лікар- я йому сказала: Вийдіть і зайдіть знову(я була в палаті), в такому тоні ви зі мною спілкуватися не будете. Коли мені не подобається тон спілкування я про це говорю, так, бувають моменти коли я мовчу і терплю, але у мене є на то свої причини, але ж я встані вплинути і терпіти чи ні
Тут некоторые даже суть вопроса не поняли. Бывает
Ms. Dolly• 16 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Так, хтось перешкоджає. Інакше 80 відсотків Українців вже були б там сьогодні. Як ви вважаєте, чому вони зараз на роботах, в окопах, чи з родинами дома? Мабуть їх всіх, все влаштовує, не хочуть просто?
А до війни хто перешкоджав? Так завжди й буває, хтось хоче і робить, а хтось шукає винуватих
Налитое яблочко• 16 января 2025
Ответ длявре_Динка
Якщо він до вас погано поставився, це лише означає, за теорією автора, що це ви дозволили, а не тому що лікар хамло, чи нахаба. Лежали не так, виглядали невідповідно, обличчям не вийшли. Сам факт вже відбувся, не тому що йому дали дозвіл, а тому що він так вважав за потрібне, на той момент. І якщо завтра хтось вам нахамив в трамваї, здоровенний лосяра, то дозволу на це ніхто не давав. Але це не заважає комусь плювати на ваші кордони.
Свекруня• 16 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Не завжди. Це розмова дуже довга...неоднозначна.
а чим вам не підходить варіант ’обираю терпіти, бо це менше зло з можливих варіантів’?
Налитое яблочко• 16 января 2025
Ответ дляСвекруня
Що саме терпіти?
лаМпочка
• 16 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Вы можете в первом случае позвонить на линию МОЗ, всегда работает.
Во втором - развернуться и отойти от быдла.
А можете в обоих случаях проглотить это оношение к вам и ждать следующего раза
Свекруня• 16 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Що саме терпіти?
мова йшла про те, що іноді вихід - тільки терпіти. Так і пишу, що людина може свідомо зробити цей вибір, а не перекладати відповідальність на інші зовнішні обставини.
Налитое яблочко• 16 января 2025
Ответ длялаМпочка
Але факт вже стався, автор. Вже якась знахабніла свиня, щось могла утнути. Все з дозволу вважаєте? Хтось вдарить на вулиці, може потягне гаманця, чи не заплатить за вас в кафе, не видасть зарплатню, всі неприємності з комунікаціями, з дозволу вашого відбуваються?
Налитое яблочко• 16 января 2025
Ответ дляСвекруня
Ви вважаєте, що обставини ніколи, ніяким чином не впливали на ваш вибір і ваше життя? У вас ніколи не було вибору, без вибору?
лаМпочка
• 16 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
У вас было всё выше описанное ?
Вы шли по улице, вас ударили просто так, ни за что и дальше пошли ?
Были внимательны, держали сумку, чтоб не вытащили, а кошелек все равно увели ….?
Налитое яблочко• 16 января 2025
Ответ длялаМпочка
У вас было всё выше описанное ?
Ви не відповіли на запитання. Давайте ви спочатку.)) ви дуже обмежуєте себе, коли думаєте що все на стільки примітивно, що все відбувається з дозволу
лаМпочка
• 16 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Для этого должны быть предпосылки.
Или как вас могут просто идти по улице и ударить ? Поэтому и спросила было ли такое у вас ?
Так же и не закрыть сумку, не контролировать ее место положение , то есть - выбор быть беспечной
Ответ дляНалитое яблочко
Подальше спілкування було зовсім іншим. От якби я дозволила йому себе так вести далі - то так і було б
Ответ дляНалитое яблочко
Ёжику понятно ,что в этом уравнении две неизвестные. Сам человек , и внешние объекты которые к человеку как то ’относятся’. С какого перепуга автор топит только за первую переменную и игнорирует вторую - ума не приложу)
Налитое яблочко• 16 января 2025
Ответ длявре_Динка
Але це сталось. І ви його, не провокували на нахабство? Якщо я правильно зрозуміла. Чи мав він право так себе поводити, тим більше на роботі? Але ж люди різні. Іноді слова, хамло не зупиняють.
Налитое яблочко• 16 января 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Дякую за розуміння
Барбітта• 16 января 2025
Нет, бывают ситуации когда просто не слышишь человека, что он плохо говорит о тебе. На это всегда есть причина
П´яна вишня• 16 января 2025
Ответ длялаМпочка
Почему нет ?
Всіх репресували і відправили в табори, бо вони дозволили? Зґвалтували жінок рашисти лиш тому що вони дозволили себе Зґвалтувати?
П´яна вишня• 16 января 2025
Ответ длялаМпочка
Вот например, муж бьет жену и если она позволяет, то бьет дальше, а если нет, то уходит.
Так же с работой, человек которого не устраивают условия и отношение работодателя, уходит, тот кто согласен терпеть, останется.
И таких примеров масса, прзволять или нет.
Легко йти коли хтось кормить.
П´яна вишня• 16 января 2025
Ответ длялаМпочка
Человек всегда может развернуться и уйти. Останется тот, кто выбирает терпеть
Якщо є куди піти.
лаМпочка
• 16 января 2025
Ответ дляП´яна вишня
Легко йти коли хтось кормить.
Как собачку ?
Или что значит кормит ?
П´яна вишня• 16 января 2025
Ответ длялаМпочка
Как собачку ?
Или что значит кормит ?
Батьки, чоловік, коханець,пасивний дохід
лаМпочка
• 16 января 2025
Ответ дляП´яна вишня
То есть будете терпеть потому-что кормят ?
Ответ дляНалитое яблочко
Мабуть я більше про пролонгації. Звісно хамів повно, але нас ніхто не змушує їх терпіти. Їх можна або ставити на місце або йти
П´яна вишня• 16 января 2025
Ответ длялаМпочка
Ні йти з роботи і дивитися як діти з голоду пахнуть, зате гордою бути, не сподобалась робота мамі.
Свекруня• 16 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
мова йде не про обставини, а про стосунки між людьми.
Але навіть, коли на людину впливають обставини непереборної сили, такі як війна наприклад, у людини завжди є вибір як до цього ставитись, що робити і якою людиною залишатись в таких обставинах.