Жінка з перцем• 18 января в 12:53

Сон про новые туфли. Кто в теме?

Итак, приснились толи туфли, толи полу сапоги, а если точнее ботильоны. Мне их в пакете принесла мама. Я обрадовалась, так как обувь мне понравилась: была полностью новая, черная и модель, что мне нужна. Но я ее закинула под кровать и в итоге вижу как один туфель валяется под кроватью, а другой чуть дальше, в метре от другого возле кровати.
Читала сонник, вроде это к знакомству. Но меня смущает, что туфли как-то небрежно валялись и что главное были не вместе. Во сне я их не одевала, а просто приняла их, закинула и все.
Я действительно недавно стала свободной и готова к новым отношениям. Моя мама недавно хотела меня познакомить с одним молодым человеком, но он оказался к этому не готов, так как мы живем в разных странах.
Итак, у меня 2 вопроса: этот сон был к этому недознакомству или новое еще впереди?))
Говорит ли что если туфли были не вместе, что ничего хорошего с нового знакомства не выйдет? Или туфли вообще к другому?))
Оксана -1f11• 18 января в 12:58
Взагалі так, взуття це знайомство з чоловіком означає, але в мене ніколи не збувалися такі сни.
автор Жінка з перцем • 18 января в 13:00
Ответ дляОксана -1f11
Да, еще говорят есть версия - к дороге. Но я никуда не собираюсь и не планирую)
Надеюсь в Украине ситуация будет не хуже чем она есть сейчас и не придется выезжать.
СкрипяСердцем• 18 января в 13:03
Это к жениху, мне как обувь снилась, то обязательно с кем-то знакомилась и отношения начинались.
автор Жінка з перцем • 18 января в 13:05
Ответ дляСкрипяСердцем
А вы во сне обувь примеряли или просто видели? Читаю как раз, что если отношения - нужно обязательно ее надеть во сне
Пополняю_Карму• 18 января в 13:11
Ваш сон може бути пов’язаний із внутрішніми бажаннями, очікуваннями та готовністю до змін. Ось його можливе тлумачення:

Символіка сну:
1. Ботильйони: Обувь у снах зазвичай символізує шлях, вибір чи можливості. Нові чорні ботильйони, які вам подобаються, можуть уособлювати щось нове і важливе у вашому житті (можливість, ідею чи ресурс), що відповідає вашим бажанням або потребам. Чорний колір символізує класичність, стабільність або захист.
2. Мама приносить взуття: Мама у сні може символізувати підтримку, мудрість чи джерело допомоги. Це означає, що отримані можливості чи ресурси могли прийти від когось близького або від вашого минулого.
3. Закинути під ліжко: Під ліжком зазвичай ховаються речі, які відкладаються або ігноруються. Можливо, у вашому житті є можливість чи ресурс, який ви не використовуєте на повну силу, хоч він вам підходить і подобається.
4. Туфлі розкидані: Туфлі в різних місцях можуть символізувати неорганізованість або внутрішній конфлікт. Це може означати, що ви не впевнені, як використовувати ці можливості, або втратили зосередженість на чомусь важливому.

Можливе значення сну:

Цей сон може вказувати на те, що у вас є певний ресурс, можливість чи підтримка, яка здатна допомогти вам рухатися вперед. Ви це цінуєте, але відкладаєте на “потім” або недостатньо використовуєте. Розкидані туфлі нагадують про те, що потрібно зосередитися, привести думки чи плани до ладу, щоб використати цей шанс у повному обсязі.

Рекомендація:

Подумайте, чи є у вашому житті щось, що ви відкладаєте
автор Жінка з перцем • 18 января в 13:14
Ответ дляПополняю_Карму

Символіка сну:

Можливе значення сну:

Рекомендація:

Дякую!!! Щось в цьому є) Буду думати...
Гладиолус• 18 января в 17:42
Ответ дляСкрипяСердцем
У меня тоже это всегда о мужчине