ПушАпница• 16 января в 21:22
Вакцинація від ВПЛ- чи варто робити доньці?
У всіх вакцин є якісь недоліки або протипоказання. І ця не виключення.Як я розумію вводиться ослаблений вірус для імунітету чи вона працює по-іншому? Можливо, є гінекологи, які вискажуть експертну точку зору.
ХтоЯкщоНеЯ• 16 января в 21:23
Треба підробіток• 16 января в 21:23
Робіть аналізи на ці віруси. Якщо негативні, то є сенс робити.
Ловлю капці• 16 января в 21:24
Опасный вопрос) тут есть одна антипрививочница
Сейчас придет и расскажет Вам, что Вы желаете смерти своему ребёнку))))
Ловлю капці• 16 января в 21:24
Я сделала своим, когда семейный предложила
Вопросы задавала врачу) на форуме оно как-то больше про срач
Спросите GPT лучше, если не врача )))
Свекруня• 16 января в 21:27
Ответ дляТреба підробіток
А если без анализов и так понимаю что будет позитивный .папилломы начали расти ..то все бесполезно?
ПушАпница
• 16 января в 21:30
Ответ дляЛовлю капці
Спросите GPT лучше, если не врача )))
Лікар радить зробити до початку статевого життя. Доньці 18. Питаю порад лікарів, які тут бувають і більше знають про + і - або тих, хто в темі і чув іншу думку від лікарів.
Мюллерная• 16 января в 21:32
Ответ дляЛовлю капці
Спросите GPT лучше, если не врача )))
О, я как-то общалась с чатгпт на тему прививок. Вернее спрашивала про алюминий в составе вакцин. Было очень смешно. Если спросить его вреден ли алюминий в их составе, он чуть не капслоком кричит, что вакцины безопасны и эффективны. А если спросить потом просто про иньекцию такого же количества алюминия без упоминания вакцин, то скажет, что да, вредно.
ПушАпница
• 16 января в 21:32
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Дякую, почитаю
Ловлю капці• 16 января в 21:33
Ответ дляМюллерная
Нужно уметь с ним общаться)
ХтоЯкщоНеЯ• 16 января в 21:37
Ответ дляЭкспертиза
фото
Наші як завжди)) епідемія коклюша, а колоти будуть, що в гуманітарці дадуть
ПушАпница
• 16 января в 22:09
Ответ дляНеместная Я
Почитайте про судові справи з цією вакциною в Штатах
Якісь ускладнення? Як раз інші вакцини можна колоти в бя віці. А от цю після початку статевого життя, вже незрозуміло, бо можуть бути віруси в сплячий формі і т.ін.
Звезда в шоке• 16 января в 22:16
Ответ дляМюллерная
С вакцинами вреднее алюминий. Кстати можете почитать на английском научные работы про ASIA syndrome. Там и про адъювантную болезнь можно узнать. Адъюванты в вакцинах вредны. Они провоцируют аутоиммунные болезни. и это не только алюминий.
Мизимец• 16 января в 22:49
Ответ дляНеместная Я
Дайте будь ласка посилання на ці справи. Англійською повністю ок
Ви ж читали, знаєте де саме інфа є
Дякую!
Ви ж читали, знаєте де саме інфа є
Дякую!
Неместная Я• 16 января в 23:21
Ответ дляПушАпница
Ви інструкцію читали? Розділ побічні дії
язззззь!!!• 16 января в 23:55
Я своїм двом донькам зробила , як зʼявилась така можливість , закордоном безкоштовно
язззззь!!!• 16 января в 23:58
Але хочу додати , що я антипрививочниця , в малої доньки крім цієї прививки є єдина акдс після якої мал жахливі по бочки більше прививок нема .
ПушАпница
• 17 января в 02:28
Ответ дляНеместная Я
Ні. Почитаю. Але тут користь може переважати можливі побічні дії. Питання чи дійсно запобігає РШМ і чи дійсно є користь, а не ризик?
Яжемать Мне можно• 17 января в 08:09
Ответ дляПушАпница
ВПЧ у доньки і до початку статевого життя м.б. присутній, особливо, якщо ви його маєте. Бо міг передатись під час пологів.
Яжемать Мне можно• 17 января в 08:12
Ответ дляПушАпница
Тут непогана стаття, правда однозначної відповіді таки немає, хоч і лікарі)