КрестьянинДиор• 16 января 2025
У моего отца 4 стадия
Я знаю, что он скоро умрет
Но я знаю когда
И это так чертовски странно
Он сейчас бодр относительно
Стал хуже ходить
Общаемся Только по скайпу
Но я знаю когда
И это так чертовски странно
Он сейчас бодр относительно
Стал хуже ходить
Общаемся Только по скайпу
Лукава Кішка• 16 января 2025
Співчуваю.Колись і я це пережила. Це важко. Сил вам. Підтримуйте батька
Сегодня не целуюсь• 16 января 2025
Сочувствую.
Моему папе давали полгода, но он 10 мес продержался и совсем плох был только в последний месяц, а до того даже за границу летал.
КрестьянинДиор
• 17 января 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
На похорони поїдете?
Он еще живой. Рано об этом думать
КрестьянинДиор
• 17 января 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Сочувствую.
Это не срогнозировать
Жирафовое варьенье• 17 января 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Он еще живой. Рано об этом думать
Я про те, що може варто зараз поїхати, поки живий. Ви ж самі пишете, що залишилося недовго
КрестьянинДиор
• 17 января 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не могу. Уже не увидимся до смерти вживую.
Жирафовое варьенье• 17 января 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
А після смерті поїдете? Так зараз потрібніше ви йому мабуть…
Тро Нью-Йорку• 17 января 2025
Я вам співчуваю... У мене з татом тільки остання розмова по телефону і залишилась... Поїхав доглядати свою маму на окуповану територію. В неї ноги відмовили. Вирішив поки що там залишитись. А вийшло так, що залишився там назавжди((( Не знаю навіть, чи попаду колись на його могилу.