Зупка_цем• 22 декабря 2024
Різниця у 17 років. Постійні істерики. Заспокойте мене
Старший за мене.
Дуже сильно люблю і постійно боюсь, що він помре перший, доходить до істерики. Постійно на нервах.
Вже не вивожу.
Як заспокоїтись і прийняти те, що він справді помре першим, з огляду на вік?
Вже не вивожу.
Зупка_цем
• 22 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Це ж природньо.Чи як ви хотіли?
Я не зможу жити без нього, я не хочу
СкокоМнеДадите• 22 декабря 2024
он может пережить вас на 20 лет
скажите ему это
пусть начинает истерить
скажите ему это
пусть начинает истерить
Пургену мне• 22 декабря 2024
Ну взагалі то так і буде ви праві, страрий відійде першим, бо 20 років то є шмат
Ищу Аленя• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я не зможу жити без нього, я не хочу
Скільки йому років?
Вже час ставати вам дорослою жінкою, а не бути дівчинкою біля нього
Зупка_цем
• 22 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Скільки йому років?
Йому 42
Капуста Маша• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я не зможу жити без нього, я не хочу
В Індії і дружин спалювали разом з чоловіком, як той помирав. Може вам переїхати? Ця традиція ще є в деяких регіонах.
Файна дівка• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я не зможу жити без нього, я не хочу
А що там таке,що не зможете без нього жити?Всі живуть,то ж не помирають в один день і ви будете.Не нервуйте,це не змінити.
Бавовнятий Пупс• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я не зможу жити без нього, я не хочу
Успокойтесь, может вы через год умрёте или чрез месяц.и А он доживёт до глубокой старости.
Зупка_цем
• 22 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
а знакомы вы два месяца, да?
Ні, ми вже одружені
Капуста Маша• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Йому 42
Ну да, вже не так і багато залишилось. Мужайтеся.
Файна дівка• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ні, ми вже одружені
Через деякий час ваша думка може змінитися.Ще мало ви пожили.
Зупка_цем
• 22 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую, хороша підтримка
Капуста Маша• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Дякую, хороша підтримка
Таке горе, що не знаємо як вас і підтримати. У самої ком в горлі.
Чарівна патика• 22 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Йому 42
Авторе,ви таки хвора. Відчипіться від людини із вашим клікушеством
Файна дівка• 22 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Таке вже,як похорони,ага.
Цветочница• 22 декабря 2024
Ору в голосину
Автор, не переживайте, в таких парах из молодых тянут энергию и молодость старшие партнеры)))
Ковбой Хагис• 22 декабря 2024
Так насолоджуйтесь поки живий, не строчіть тут теми, а йдіть підіймайте бойовий дух)
Поки ще може)
Зупка_цем
• 22 декабря 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Поки ще може)
Він в магазин пішов , сумую дуже
Козачка• 22 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
жесть
вы ему это говорите?
Звісно, говорить. А то як же бути впевненою, що він помре перший? Трохи підстрахуватися треба, нерви помотати, те-се...