Будьте так ласкаві• 17 января в 08:30

Чоловік подруги

Є у мене дуже близька подруга. Вона взагалі у мене одна. З чоловіком її також норм спілкуємося. Те, що він досить специфічна людина , я й до того знала. Ну не з тих, з ким би в інших умовах хотіла спілкуватися.
І тут на днях бачу його коментарі щодо жінок, особливо про розлучений з дітьми. Не найкращі епітети. Я також розлучена з дітьми.
І мені так не приємно стало. Це виходить і про мене він так думає і говорить подрузі? А коли зустрічаємося, то посміхається.
Перші емоції: навіть з подругою не хочеться спілкуватися. Хоча це й не її коментарі
Так точно!• 17 января в 08:31
Перестаньте общаться ,если вам небезразлично мнение какого-то мужика
автор Будьте так ласкаві • 17 января в 08:34
Ответ дляТак точно!
Це чоловік подруги. І ми іноді разом зустрічаємося. Як спокійно спілкуватися, коли перед тобою людина, що вважає таких як ти відбросами?
Так точно!• 17 января в 08:37
Ответ дляБудьте так ласкаві
Странно, когда общаюсь с подругами они без мужей приходят ,так как и я. На хрена он там ? Будет сидеть слушать бабские разговоры ? И неудивительно что он такое пишет ,по ходу у него мозгов нет ,и представляю,идёт муж на охоту ,рыбалку ,баню с мужиками и я препрусь((
Админко• 17 января в 08:37
Ответ дляБудьте так ласкаві
Менше слідкуйте за чужим чоловіком у соцмережах й будете спокійно спілкуватися
Сало не люблю• 17 января в 08:37
Ну вы же не с ним дружите, а с подругой
Конечно, это неприятно. Но люди имеют право думать как им угодно. Лучше поразмышляйте почему его мнение вас так задело. И вообще, стоит ли его мысли принимать так близко к сердцу?
Так точно!• 17 января в 08:38
На фига она таскает этого овоща на встречи с подругами ,интересно ? Оно такое беспомощное ,что куда жена скажет туда и пойдет ?
Плакулька• 17 января в 08:40
Ответ дляБудьте так ласкаві
Якось при зустрічі заведіть розмову про те, що чоловіки, які кидають своїх дітей - це відброси.
Тантрический кекс• 17 января в 08:42
А вы только за мужем подруги в соцсетях следите? А что ее бабушка и дедушка постят?
Так точно!• 17 января в 08:44
Ответ дляПлакулька
А ещё лучше ,о том ,что мужики ,которым интересны бабские разговоры это чмони)
автор Будьте так ласкаві • 17 января в 08:45
Ответ дляТак точно!
На день народження, в гості до них. Іноді в парк з дітьми і він іноді підходив.
Ответ дляАдминко
Та хто за ним слідкує. Відкрила тему,яка мені болюча, а там його коментарі.я і ох..їла
Так точно!• 17 января в 08:45
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну так иноди пидходив и общаться разные вещи.
Зоя Жорівна• 17 января в 08:47
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я б сказала подрузі, що більше не хочу спілкуватись з її чоловіком і чому, тому готова з нею спілкуватись без нього, якщо для неї це проблема, ну то, нажаль, наші шляхи розійшлись.
автор Будьте так ласкаві • 17 января в 08:47
Ответ дляСало не люблю
Ну вы же не с ним дружите, а с подругой
Бо ми давно дуже дружим. Майже сім´ями. Тобто і діти наші спілкуються.
БлинчикБезСметанки• 17 января в 08:49
Він ще не знає що його чекає в майбутньому і його дітей, та писанина свідчить що у нього мало розуму.
автор Будьте так ласкаві • 17 января в 08:49
Ответ дляПлакулька
Саме цікаве, що він сам без батька ріс. Мамі не давав заводити нові відносини. І пише, що всі такі жінки рпс що шукають алєнєй. І взагалі другосортні вже
Так точно!• 17 января в 08:52
Ответ дляЗоя Жорівна
Правильно ! Я больше 20 лет дружу с подругой муж которой меня не любит , мне все равно , стараюсь приходить ,когда его нет дома , или он обычно сидит за своим компьютером в своей комнате и к нам не выходит .
Так точно!• 17 января в 08:53
Ответ дляБудьте так ласкаві
И я дружу семьями и дети наши общаются но ее муж не присутствуют на наших постденьках и на днях рождениях его тоже мало .
Меня не звали• 17 января в 08:53
Ответ дляБудьте так ласкаві
Где вы это прочитали?
автор Будьте так ласкаві • 17 января в 08:55
Ответ дляМеня не звали
Где вы это прочитали?
Фб . Це має значення?
Меня не звали• 17 января в 08:56
Ответ дляБудьте так ласкаві
Фб . Це має значення?
Вы уверены, что это он написал, а не похожая аватарка?
автор Будьте так ласкаві • 17 января в 08:57
Ответ дляТак точно!
Ну у нас по іншому. Це не означає що він постійно х нами. У нього є свої хобі. Але іноді буває. Наприклад в п´ятницю в них вдома можемо пива випити. Малі в плойку грають, ми спілкуємося. При чому з ним ми в схожих сферах працюємо, то про це говорили. Також інші їх друзі приходять.
Ответ дляМеня не звали
Він є в мене в френдах в фб.
Так точно!• 17 января в 08:58
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну так это уже дружба не с подругой ,а семьями . Тогда терпите .
Меня не звали• 17 января в 09:00
Ответ дляБудьте так ласкаві
Він є в мене в френдах в фб.
Значит вас стало в их жизни слишком много.)
автор Будьте так ласкаві • 17 января в 09:00
Ответ дляТак точно!
Ну почалося то з дружби з подругою.
І саме тому, що це неначе сім´ями, а виходить що я ’ рпс другосортна’ в тій компанії. Мене це тому і заділо.
Залізна тьотя• 17 января в 09:04
Та пусть себе мелет в инетиках ересь. Не обращайте внимание. Если с подругой все ок, то общайтесь и вообще не думайте про какие-то там коменты левого мужика
Помеха справа• 17 января в 09:04
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мужчина, который пишет подобные вещи, для меня не мужчина.
Видящие_помогите• 17 января в 09:04
Ответ дляПлакулька
Ліпше порада.
Сало не люблю• 17 января в 09:07
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну почалося то з дружби з подругою.
Лично для меня является уже подозрительным, когда мужчина находит время что-то комментировать в социальных сетях, тем более на такие темы.

А ему напихали в панамку на фб за такой комментарий?