Кофе в лобби• 17 января в 08:52
Як отримати водійське посвідчення?
Виїхала в Польщу в минулому місяці. Водійського посвідчення немає (українського), хочу вивчитись і отримати. Польською мовою володію на базовому рівні.
Підкажіть, чи можу я навчатися в автошколі, якщо я громадянка України?
Пускаю бісики• 17 января в 09:21
Ответ дляКофе в лобби
Зі статусом UKR можна навчатися?
Пойдите на любые курсы и уточните информацию. Можно, естественно. Только платите деньги. И сдавайте раз 10 практику
Кофе в лобби
• 17 января в 09:23
Ответ дляПускаю бісики
Дякую, уточню. Та я щось таке прочитала, що потрібно проживати в країні не менше ніж 185 днів, але можливо не так зрозуміла.
Пускаю бісики• 17 января в 09:29
Ответ дляКофе в лобби
Лучше всего уточнить. Иногда попадается инфа, что даже есть украиноязычные преподаватели
Голена блондинка• 17 января в 10:10
Можете і навіть здавати теоретичний екзамен українською мовою.