Гірчинка• 17 января в 10:25
лоферы
актуальна такая модель?
Мороженная курица• 17 января в 10:27
Автор я не буду ходити по не зрозумілим посиланням.
Краще скиньте фотографії якщо цікавить думка інших
Гірчинка
• 17 января в 10:31
Ответ дляНіка Найз
уродство
покажите красивые, желательно бордо
Ниф_ниф• 17 января в 10:33
Навіть якщо вони актуальні, то це гамнодави грубі, а не взуття.будь-яку ногу зроблять копитом.
годовасик• 17 января в 10:45
Ответ дляНиф_ниф
Якщо ніжка струнка, то це тільки підкреслить тендітність.
Натомість, взуття, що робить ’маленьку ніжку’(як із захватом казали наші матусі), часто роблять масивнішим таз або плечі
Мороженная курица• 17 января в 10:46
Автор ваша модель взуття досить груба за рахунок тракторної підошви.
Це взуття зробить будь-які ноги не гарно копитами.
Лаковане взуття досить примхливе в носінні і чисто на вихід можна купити, для повсякденного носіння не рекомендую.
Шукати треба з більш зручною підошва і бажано щоб вам було зручно в них тобто щоб ваш супінатор був для вас зручним.
Мороженная курица• 17 января в 10:47
Ответ длягодовасик
Краще не використовувати такі г@мнодави для підкреслення тендітності бо виглядає це як ніби на виріст купили і доводиться носити.
ЯспАкойнаЯ• 17 января в 10:53
Цвет красивый и модель ещё актуальна, но нужно мерять,они могут быть неудобные и жесткие,лак обувь часто ’дубовая’