Губи з філером• 17 января 2025
Порадьте свою шоколадну фарбу для волосся рівня 4-5
Дякую
СережкинаЯ• 17 января 2025
Я раніше фарбувалася Іноа 5.17 - ідеально. Але зараз сивини побільшало. Майстер фарбує мене Yellow 5
Бойцовская• 17 января 2025
Wella Koleston 6/77 Dark Blonde Brown Intensive
Тонирую ею длину. Специально показываю фото, совсем не светлый.
Лама_мама• 17 января 2025
Ответ дляГуби з філером
Тільки з якісних, не лореаль, рябіна, гарнье
А чем плоха Лореаль иноа, диалайт?
Губи з філером
• 17 января 2025
Ответ дляЛама_мама
А чем плоха Лореаль иноа, диалайт?
Я повелась на лореаль, декілька разів, через колір і він був гарний, але…. Волосся сильно псувала, нестійка абсолютно і все сиве волосся на місті
Про проф лореалівський нічого сказати не можу.
Матрікс, велла мені подобаються. Але з кольором важко вгадати
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляГуби з філером
Ось моя Іноа, але я люблю холодний відтінок без червоного
Фляшка на трьох• 17 января 2025
Ответ дляСережкинаЯ
5.17
Очень многое зависит от исходника. Мне Иноа и близко не даёт такой цвет) Быстро смывается по сравнению с Веллой и на солнышке сильно выгорает, уходит в рыжий. Тоже 5.17 был
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляФляшка на трьох
А я тому й сиділа на ній багато років, що не давала рижини) зараз Yellow у мене червоніє на сонці (
Фляшка на трьох• 17 января 2025
Ответ дляСережкинаЯ
У вас очень красивый и этот и прошлый цвет. Я по моему, по вашей рекомендации и купила год или два тому)
Фляшка на трьох• 17 января 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Може вам майстер в іноа якийсь секретний інгредієнт додавала?))
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Я сама нею вдома фарбувалася )))
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Дякую ) Так, колись радила тут. Мені вона дуже підходила, але потім поперла сивина і вона вже не впоралася 😢
Карусель-весель• 17 января 2025
Ответ дляБойцовская
очень красивый цвет! спасибо за наводку!
А какой это у вас тон? Заранее спасибо
Фляшка на трьох• 17 января 2025
Ответ дляКарусель-весель
А какой это у вас тон? Заранее спасибо
Так написан же там тон?
Лама_мама• 17 января 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Странно. Мне иноа отлично седину закрашивает. Но мастер в Киеве посоветовала на корни мажирель, а на длину диалайт или диаришес. Тут в Европе Лореаль это лучшее что я нашла в салонах. В Киеве давинес или чи красилась
СережкинаЯ• 17 января 2025
Ответ дляЛама_мама
Я діарішес теж фарбувалася, 6.01, дуже сподобалася. Але таки червоним віддавало)
Лама_мама• 17 января 2025
Ответ дляСережкинаЯ
У меня 4 тон