тогдалия• 17 января в 15:47
Не задоволена неврологом Коржан Вікторія Аркадіївна Добробут (вул Бажана, Київ)
Вартість консультації 1700 грн
Лікар експерт
Звернулась з судинною проблемою, порушений кровообіг в мозку, після інсульту (робила МРТ головного мозку)
Лікар навіть не дивився аналізи, кардіограму, МРТ бігло пробігла
Не надала рекомендацій по загальному стану організму
Лише направила сходити до ендокринолога, бо я їй сказала шо є діабет
Це дурдом дівчата.. за 1700 грн(
А ви кажете звертайтесь до лікарів.. ось звернулась… тільки в кармані -1700 грн і 0 інформацій по темі …
Лікар експерт
Це дурдом дівчата.. за 1700 грн(
Метелики на душі• 17 января в 15:50
Зверніться до керівництва клініки. Скажіть, що не отримали гідної консультації, вимагайте прийому в іншого лікаря
Я така бойова• 17 января в 15:54
Потрібно було одразу йти на рецепцію і вирішувати проблему з неякісною консультацією.
Ушла и Пришла• 17 января в 15:56
В мене теж були такі ’змістовні’ коснультації в Добробуті і в колишньому Борисі. За дорого і в гарній клініці не =, нажаль, супер якості. Треба шукати не клініку, а лікаря. Завжди вивчаю відгуки про лікаря, хоча і це не панацея.
тогдалия
• 17 января в 15:56
Ответ дляSo_so
Покажите заключение мрт
прояви хронічної
судинної недостатності (відповідають церебральній мікроангіопатії, Fazekas 1), В області базальних ядер справа лікворна ділянка ймовірно перенесеного лакунарного
інфаркту без ознак обмеження дифузії розміром 1,0х0,8см
ймовірної венозної ангіоми лобної області праворуч, інволютивних змін; явищ
синусопатії (високобілковий вміст в порожнині правої ВЩП). Даних за ГПМК, об’ємне
чи травматичне ураження головного мозку на момент обстеження не отримано
тогдалия
• 17 января в 15:56
Ответ дляШмоточницаца
Ви їй це озвучили?
Озвучувала
Вона сказала що з аналізами зазвичай розбираються ендокринологи
тогдалия
• 17 января в 15:58
Ответ дляЯ така бойова
Не знала
Я дуже сердита, спеціально писала перед тим щоб вони порекомендували самого продвинутого невролога
Ответ длятогдалия
прояви хронічної
Вам невролог и не нужен с таким заключением. На мрт всё в порядке. Что Вы ожидали от неё?
Кардиолог, если Вы гипертоник.
Эндокринолог, если диабетик.
Кардиолог, если Вы гипертоник.
Эндокринолог, если диабетик.
Я не чарівниця вам• 17 января в 15:58
А будут доказательства? А то вдруг вы невролог из вивы или медикома, или ещё какой частной клиники.
тогдалия
• 17 января в 15:59
Ответ дляУшла и Пришла
Так
Я просто думала що за 1700 це лікар в ціль і точно вже шось скаже
А тут вийшла з пустим листком рекомендацій
Ще такого нахабства я не бачила
Шмоточницаца• 17 января в 16:00
Ответ длятогдалия
Так
Ще такого нахабства я не бачила
Значить по неврології ви здорова
тогдалия
• 17 января в 16:00
Ответ дляSo_so
Кардиолог, если Вы гипертоник.
Эндокринолог, если диабетик.
Кардиолог, если Вы гипертоник.
Эндокринолог, если диабетик.
Точно хороше мрт?
Там де написано проблема кровообігу
В мене ще й холестерин - це мабуть теж її парафія вияснити і логічну цепочку визначити явищ які відбуваються зі мною
Причини порушень кровобігу я мабуть знайду в джіпіті чаті
Там де написано проблема кровообігу
тогдалия
• 17 января в 16:01
Ответ дляШмоточницаца
Значить по неврології ви здорова
То добре
Це радує
Метелики на душі• 17 января в 16:03
Ответ длятогдалия
Точно хороше мрт?
Там де написано проблема кровообігу
Так ви саме в цьому і помиляєтесь. У вас проблеми з ендокринною системою, холестерин наслідок метаболічних порушень. Вам дійсно до ендокринолога
Ушла и Пришла• 17 января в 16:04
Ответ длятогдалия
Так
Ще такого нахабства я не бачила
Я вас розумію, бо йшла з такими ж очікуваннями і виходила з повним розчаруванням. І це не поодинокий випадок, я все відмовлялась вірити, що в такій клініці можуть бути дуже посередні спеціалісти, адже прайс високий. Зараз кардинально змінила підхід, базові потреби закриваю через хелсі, а коли вже хочу когось конкретного, вивчаю відгуки і йду цілеспрямовано (але теж буваю розчарованою).
Мрії у вирії• 17 января в 16:06
Я так же сходила в медбуд к эндокринологу,это жесть ..пришла раньше,но на мое время она приняла знакомых,сидела ещё пол часа, потом бегло прием 15 мин ниочем .. принимайте Йодомарин и тд , минус 850 грн, жесть не советую никому.. выкинутые деньги . + Неприятная как человек
Хата на мати• 17 января в 16:06
У меня вопрос: вища и найвища категорія- это как?? У врачей есть 0,1,2 и высшая. Это по данным Добробута
Любительница• 17 января в 16:06
Ответ длятогдалия
Озвучувала
Ага, а потом наши ‘перенапряженные’ эндокринологи с недовольной рожей будут вам лекцию читать, о том, как их достали остальные врачи, потому что ‘сами лечить не хотят, а отправляют к нам’, привет пердоте из института эндокринологии на пл Шевченко, ах да, там еще надо добровольное пожертвование в фиксированной суме делать 😏
Везде такие)) евролаб, добробут, медиком- просрали родственнику момент начала остеопороза, когда обращались по несколько раз и просили помочь, а эти тупорезы даже тесты не направили сдать, нууу, возраст, что вы хотите-ответ стандартный 50-летнему чел на синеющие пальцы и тп, твари
А, еще кринж это витамедикал и их невролог, советующий упражнениями с носком и теннисными шариками справляться с мигренью и остеохондрозом🤦♀️
Ответ длятогдалия
Точно хороше мрт?
Там де написано проблема кровообігу
Лучше чем у меня было в 37.
тогдалия
• 17 января в 16:17
Ответ дляЛюбительница
Може хтось прочитає цю тему та вибере на добробут
Любительница• 17 января в 16:19
Ответ дляУшла и Пришла
Вы и правы, и нет(про доктора), я всегда иду только к тем, кого по отзывам найду, миллион врачей пересмотрю. Но, кстати, не забывайте, что отзывы ассистенты врачей пишут и здесь, и на фб, везде, под видом рекомендаций. Так вот, хваленая Мазур от гингивита либо стоматита(сомневалась) назначила чистку(ну это понятно, просто чистка зубов , чтоб деньги и у них оставить в клинике сына) и процедуру, которая проводится на коже лица, суть в том, что ультразвуком в кожу лица ‘втираются’ витамины, которые , конечно же, вредными не будут, но это не лечение стоматита)) и да, она не спросила, посещаю ли я дерматолога своего и какие процедуры делала до. А я накануне была и проводила чистку с кислотами, и только потом, когда ради интересе я сама задала вопрос о противопоказаниях-мне сказали, что проведенная чистка накануне и есть противопоказание, нельзя делать после😏🤡 а как ее тут хвалили…))) и это капля в море.
Кстати, стоматит был заработан боагодаря спецам в челюстно-гицевой, а я еще спрашивала-делать ли что превентивно, чтоб его не было, врач сказал нет и вуаля 😡
Любительница• 17 января в 16:21
Ответ длятогдалия
Так остальные не есть гарантией, вообще. В добробуте, кстати, мне оч понравился один из лоров-офигенный врач. Но это рилли лотерея . При этом стоматолог в добробуте не понра.
тогдалия
• 17 января в 16:25
Ответ дляSo_so
А что не так? Ещё раз, у Вас нет проблем по неврологии.
Все не так
Мені ж не 18
Був перенесений інсульт!!! 0 рекомендацій
Мені ж не 18
Кондуктор троллейбуса• 17 января в 16:35
Обираючи лікаря я орієнтуюсь не тільки на відгуки, але й на те чи працює цей лікар десь в стаціонарі (практика довела, що такі лікарі значно компетентніші, ніж професора і т д).
тогдалия
• 17 января в 16:39
Ответ дляSo_so
Понятно, представляю как Вы её достали)
Я мовчки вийшла з кабінету і зробила висновок
Я її не діставала