Анти-анонім• 17 января 2025
Дієта перед колоноскопією
Добрий вечір. Підскажіть, будь ласка, хто робив колоноскопію, якої дієти дотримувалися ви? Мені в клініці дали пам´ятку, але почитала Інтернет, і вже нічого не розумію. В одних дозволяють кисломолочку, в інших ні. Так само про каші. Мене цікавить кава, в одних дозволено, в інших табу. Ну невже не можна цілком легку запарену водою каву??
Играю_на_кларнете• 17 января 2025
Делала как то, все было можно, только за день до процедуры какое то конское слабительное нужно было принять
Царівна Жабка• 17 января 2025
Вам пояснили про підготовку? поки ви будете пити ізіклін або фортранс навряд чи буде бажання пити каву .
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Я розумію, маю на увазі не останній день, а ще два дні перед очисткою. Там же дієта на три дні.
Забризкана водою• 17 января 2025
Це ваша перша колоноскопія? Повірте, сама процедура ніщо в порівнянні з підготовкою. Краще дотримайтесь дієти по максимуму, щоб не прийшлось потім ще раз проходити підготовку.
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Так, перша..
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Ви вже робили? Може підскажете, як харчувалися?
Царівна Жабка• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Орієнтуйтесь на рекомендації клініки.
Анти-анонім
• 17 января 2025
Всі пишуть про підготовку, як про пекло, вже боюся навіть починати(((
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Я не дотримувалась три дні. Передостанній день старалась не їсти грубу клітковину. В останній день, перед днем колоно, вранці супчик з фрикадельками, в обід його ж, але вже без фрикадельок і менше картоплі. І з 18 години підготовка. Під час підготовки, між прийомами розчину, п´ю сік березовий чи легкий компот.
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
Дякую, що відгукнулися. Лікаря задовільнила ваша підготовка, чи були зауваження?
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Нема там аж такого пекла.
Найважче було готуватись фортрансом - його треба багато випити, а він гидкий. В кінці ти його туди, а він назад.... а в цей час ще й дно вибиває)))
Ендофалька треба менше і він менш гидкий. Ізіклін теж гидкий, але його треба пити потрохи і запивати водою. Мені він найлегше йде.
Будьте готові, що анус буде пекти від цих розчинів. Я змащую олійкою.
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Без зауважень. Все чистенько.
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Чим ви будете готуватись?
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
Нема там аж такого пекла.
Мені теж ізіклін призначили. Дякую гарно за пояснення і попередження. За те, що пече чую перший раз, у мене мікро тріщини і дерматит там...
Барбітта• 17 января 2025
Я ось тільки зробила. Сказали, що підготовка ідеальна. Все робила як написано у них в клініці було, єдине що, не їла перший день підготовки, хоча можна було щось, бо мені так легше було. Каву пила трішки типу американо
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляБарбітта
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
По каким показаниям назначили эту процедуру?
Проктолог направив(((Є поліпи в прямій кишці, і геморой знайшли і мікротріщини(( сказав перевірити цілий кишківник, якщо є поліпи. Я вже одним разом і шлунок перевірки, бо під медсном робитиму. Вже накрутилася(
Хитрушка-чекушка• 17 января 2025
Я взагалі пила изиклин с пивом, лікарь сказав рідина не важлива. так що каву можна
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я теж думаю, що від слабенької кави нічого не буде, просто засну без неї на роботі...
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Пийте більше рідини, ніж вказано в інструкції. Я вже не пам´ятаю, скільки там треба води випити, але сміливо множте на 2.
Анти-анонім
• 17 января 2025
Дівчата, а комусь робили і гастроскопію і колоноскопію за раз. Просто перед обстеження шлунку пити не можна майже 8годин, а підготовка до колоно закінчується за 4год. Щось не вяжеться..
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Просіть, хай ще біопсію наберуть з підозрілих ділянок (де запалення, тріщини, грануляції)
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Мені робили. Я закінчила підготовку вночі. Вранці до 7 години ще пила воду з еспумізаном (вам сказали його пити?). А на 12-13 в мене була колоно з гастро.
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
За поліпи я попрошу видаляти зразу, ну за підозрілі ділянки вони і самі думаю знають.. Чесно, не боюся ні колоноскопії ні підготовки, а результатів до обмороку. Сьогодні в кабінеті трясло, плями на шиї від переживань, навіть лікар помітив.. Я просто вже чотири роки не вилажу з операцій, біопсій, завжди щось не так. Скоро Куку напевно(
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
За еспумізан не сказали.
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Не завжди вони знають. Це треба обговорити, бо за це окрема доплата і ви маєте дати згоду. Я в групі по НЗК, так навіть там жаліються люди, що на колоно ендоскопіст не набрав біопсію. І це в пацієнта, в якого прямі ризики малігнізації. От як? Тому краще домовитись заздалегідь і нагадати
Анти-анонім
• 17 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
Дякую🙏. У вас який діагноз?
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
За еспумізан не сказали.
Купіть суспензію. Мені сказали вранці постаратись хоч 5 мл з водою випити. Капала по 25 крапель на півсклянки води і пила.
язззззь!!!• 17 января 2025
Ответ дляАнти-анонім
Дякую🙏. У вас який діагноз?
Неспеціфічний виразковий коліт.