Соседушка• 18 января в 00:14
Хто недавно купував квартиру. Підтвердження доходу
Чи потрібно підтверджувати дохід. Припустимо квартиру хоче купити батько пенсіонер в якого дохід пенсія. Чи будуть запитувати підтвердження доходу.
Протру пилюку• 18 января в 00:15
Нет такого подтверждения дохода. Купили и купили налоги заплатили услуги нотариусу оплатили. Все
Країна мрій• 18 января в 00:23
Ответ дляПротру пилюку
Я пам´ятаю як до війни чоловік оформляв на мене квартиру. Вкладав в будівництво.
Я безробітня. В банку сказали, що потрібно записати моє джерело доходу, або ж оформляти на чоловіка.
Може з покупкою готової квартири інша справа. Тим більше, ваш тато працював і міг заощаджувати все життя.
Просто пишу свій досвід
Соседушка
• 18 января в 00:25
Ответ дляКраїна мрій
Просто пишу свій досвід
Ну взагалі закон про фін сон ніхто не відмінків і мені цікаво як то просто пішов і оформив. Але все ж почекаю тих хто реально оформляв квартиру.
Я пані прохана...• 18 января в 00:32
Ну, в Испании точно потребовали бы, а у нас не знаю, тоже интересно. Если вы по безналу-то да, конечно банк спросит. Но вы в праве ответить, вот то, что вы писали, заощадження, спонсор и тп
Тумба-юмба• 18 января в 00:34
Ответ дляСоседушка
Покупали в прошлом году квартиру, так вот для переоформления обязательно требовалась справка о доходах, откуда деньги, повезло что муж фоп..
Надежда наш компас• 18 января в 00:56
У нотариуса анкетку заполняете, никаких справок не требуют. Мы с мамой-пенсионеркой квартиру покупали, она написала что-то типа сбережения.
ЧупакабраЗеБест• 18 января в 08:57
Ответ дляСоседушка
мы с мужем покупали кв полтора года назад.
на тот момент муж работал неофициально, я не работаю уже много лет.
впервые слышу про такое.
а есил я дохода не имею и собирала деньги 12 лет, то что я их не могу потратить сбе на кваритру что ли? на что хочу на то и трачу. может мне любовники надарили или внуки.
впервые слышу про такое.
Блакитна устриця• 18 января в 09:20
Нотаріус заповнює анкету. Якщо пенсіонер, то здається, прокатує написати ’особисті заощадження’. Гірше з молодими. Якось оформлювали на хлопця 18 років - довелося прикладати декларації батьків (обидва ФОПи).
Ms. Анонимная• 18 января в 11:39
Покупали квартиру в ноябре, нотариус дает заполнять анкетку где указываете источники дохода. Нотариус говорит что фин мониторинг сейчас немного успокоился. Заполненная анкета хранится у нотариуса три года, в любой момент информацию может затребовать фин мониторинг. Но все равно, муж давал свою справку о доходах за последние три года.
Нотариус говорил что если покупка идет на условно 18-20 летнего молодого человека - то обязательно просит подтверждение дохода.
Однозначная• 18 января в 12:26
Вообще не понятно,мнения разделились.Кто говорит не нужно подтверждение,кто нужно.А если человеку например лет 45 и копил всю жизнь. А если родители хотят купить на несовершеннолетнего ребенка
Юрист недвижимость и наследство• 18 января в 16:07
Доброго дня. Все залежить хто купує це важливо! (неповнолітня дитина, військовий, пенсіонер, держслужбовець, публічна особа, тощо) та яка ціна вказана в договорі купівлі-продажу
За загальним правилом до 400 000 грн як джерело походження коштів може підійти
Сімейні заощадження
Розписка, що гроші взяті в борг
Договір позики
Якщо більше 400 000 грн чи купується через іпотеку в банку:
Треба надати документи ФОП
Документи про розмір заробітної плати
Копії документи що продавали щось до цього
Депозитний договір з банку+виписка про зняття коштів
Якщо немає підтвердження коштів - Нотаріальний договір дарування грошей від людини, яка може підтвердити джерело походження коштів (від батьків наприклад)
Можуть бути і інши варіанти, треба в кожній конкретній ситуації дивитись. Гарного дня
Сімейні заощадження
Розписка, що гроші взяті в борг
Договір позики
Треба надати документи ФОП
Документи про розмір заробітної плати