Nezinna• 18 января 2025

Може хтось підкаже по Ватсапу

Прошу вашої допомоги в такому питанні.Мій син під час виконання бойового завдання потрапив до полону.Його телефон в руках років Майже відразу вони стали заходити на його акаунти у Телеграмі,ватсапі,інсті,тік тоці.Я фіксую час появи в світі.Але вчора побачила,що у ватсапі час появу в акаунті скотився до позначці 01.01.2025.Хоча вони були вже разів 10 протягом цих двух тижнів з першого січня.Може хтось мені пояснить чому так?По питанням,що телефон дійсно не у сина,а у орків сумніві немає.Бо офіційно він пройшов як полонений по рашсайтам і має статус полоненого.Просто я готуюсь до того,що можуть бути спроби шахрайства з допомогою цих акаунтів,бо для чого ще заходити в чужі мережі.Првоохороні органи повідомлено,але це іх не цікавить.Ось коли будуть самі випадки шахрайства,то тоді.Але основне моє питання по Ватсапу Чому міг змінитися час ,коли абонент був в мережі?
serebro16-72be• 18 января 2025
Може вони скинули налаштування до заводських?
автор Nezinna • 18 января 2025
Цього я не знаю,але протягом часу з першого січня по вчора фіксувалися всі часи появи в сіті.Бр коли світився Телеграм,то за кілька хвилин вже й ватсапі показував появу.А вчора ввечері ось так 01.01.2025.І це тільки по Ватсапу.Телеграм не змінений час.Якось так.
Metelitsa• 18 января 2025
У Вастапі є можливість приховати статус ’онлайн’
Santander• 18 января 2025
Ось можливі причини:
1. Зміна часу на пристрої: Якщо ворожа сторона змінила налаштування часу на телефоні вашого сина, то WhatsApp синхронізується з цими новими параметрами. Це може впливати на відображення часу останньої активності.
2. Модифікація даних: Ворог може використовувати сторонні програми або методи для маніпулювання акаунтом, що може включати зміну часу останнього входу в мережу.
3. Оновлення сервера: У рідкісних випадках сама платформа WhatsApp може оновлювати інформацію на своїх серверах, і це може тимчасово змінити відображення часу.
4. Спроба приховати активність: Можливо, вони вручну видаляють історію входів, змінюють налаштування конфіденційності або намагаються зробити акаунт менш помітним.

Що робити далі?
1. Попередьте близьких: Розкажіть усім знайомим і близьким, які можуть отримати повідомлення з акаунтів вашого сина, щоб вони не реагували на жодні прохання чи повідомлення.
2. Звернення до WhatsApp: Ви можете зв’язатися з техпідтримкою WhatsApp через офіційну форму. Розкажіть ситуацію і попросіть заблокувати акаунт.
3. Блокування акаунтів: Якщо у вас є доступ до email чи SIM-карти, пов’язаних з акаунтом, можна спробувати відновити контроль і деактивувати акаунти.
4. Уникнення шахрайства: Фіксуйте всі спроби входу та будь-які зміни, це може допомогти правоохоронним органам у майбутньому. Також наголошуйте оточенню, щоб вони не довіряли повідомленням навіть від знайомого акаунта, поки ситуація не з’ясується.

Це gpt дав відповідь
автор Nezinna • 18 января 2025
Ответ дляSantander
Ось можливі причини:

Що робити далі?

Це gpt дав відповідь
Щиро Дякую.