Хочу в БАНю• 18 января 2025

А щоб ви подумали про таку людину, яка живе в Україні?

Моя подруга, ну але скорше знайома. Живе в Україні, подорожує, допомагає донатами і на армію і на притулки і всяке різне. Але! Не читає майже новини, навіть не підписана на канали де пишуть про тривоги і що куди летить.
лаМпочка• 18 января 2025
Подумала б, що у вас багато вільного часу - пхати носа, куди не треба
Мадам Подлинник• 18 января 2025
Правильно делает, что не читает. Своя психика дороже.
ЛеньГуглить_правда• 18 января 2025
Подумала би, що людина береже свою психіку, і правильно робить. Хоча, навряд чи би взагалі про це думала і аналізувала)
Бджолина королева• 18 января 2025
Фаталістка.
Интимная• 18 января 2025
Спасибо боженька , что в моем окружении нет таких как автор.
ОливьЕЖечка• 18 января 2025
В неї міцні нерви, хоча може не і взаємопов´язано.
лаМпочка• 18 января 2025
Ответ дляБджолина королева
Фаталістка.
Ми тут всі в переважній більшості вже фаталісти. Дуже смішно, дивлюся. Ну-ну
дякую аж підскакую• 18 января 2025
Подумала, что у человека правильный взгляд на жизнь
НаливайКа• 18 января 2025
Молодець! подумала б
Решка7777• 18 января 2025
Умничка , сегодня трезвога после взрывов была .
Криниця щастя• 18 января 2025
А ви де живете ?
В Україні мільйони людей і це рідко викликає
Таке здивування
Чумачечая Весна• 18 января 2025
а должна читать? живет как считает нужным, молодец!
НаливайКа• 18 января 2025
Я дещо розділяю її позицію. Доначу потихеньку, не подорожую, але ходжу на концерти, екскурсії, гуляю, читаю художню літературу. І так, не читаю новин, ігнорую тривоги. Сьогодні бахкало за вікном так, що через беруші почула. Помолилася за хлопців з ппо, перевернулася на інший бік і заснула.
Борщик• 18 января 2025
Я така ж ,як і ваша знайома. Але я ще й не доначу.
В гости звали?• 18 января 2025
Ответ дляБорщик
Маєте право це не робити .
Добротная• 18 января 2025
Молодец. Бережет свою нервную систему.
автор Хочу в БАНю • 18 января 2025
Хочу сексу
Copy-Paste• 18 января 2025
Доначу очень мало, т к мало зарабатываю. Практически не читаю новости,сижу в группе по интересам таро- только там и читаю, если кто их принесет. Когда тревога,читаю не летит ли в наш район - есть группа отдельная. Всьо! Если буду читать и вникать во всё, кукушка съедет. На вашу знакомую, пофиг, пусть живёт как хочет
Луноликая Вика• 18 января 2025
Це ніби про мене пишите.

Хоча слідкувати за фронтом, дивитися новини, слухати аналітиків я припинила тільки цією осінню. В тому числі і вимкнула сповіщення про тривоги.
І, нарешті, почала спати ночами.
Продовжую адресно допомогати бійцям. Вчора відвозила повну машину волонтерської допомоги.
А в вечері зайнялась рукоділлям та лягла спати.
Правда, прокинулась сьогодні о п´ятій ранку (як і більшість киян).
Коли б´ють по БПЛАшкам з зачиненими вікнами не чутно.
А ось приліт Іскандерів пропустити важко. Да і у машин коло мого дому масово спрацювали сигналізації.......
как тебе такое илон маск• 18 января 2025
Я тоже не читаю ничего из новостей и куда летит, в Харькове живу. А что изменит это чтение?
Встидаюся запитать• 18 января 2025
Я бы подумала, что она правильно делает. Я тоже не смотрю и не читаю новости и не подписана ни на какие каналы. И многие мои знакомые также.
Чу Ча• 18 января 2025
Подумала б що вона точно не з прифронтового міста, де краще слідкувати за тривогами. А взагалі молодець, правильні цінності, які заслуговують поваги.