ТигрЛьвович• 18 января в 13:01

Старі долари 1996 та 2006 десь можна обміняти на нові?

Якось я не в темі. Віддавала борг, а мені сказали, що тільки "синіми" візьмуть
Тишком_нишком• 18 января в 13:02
Можна обміняти, просто з доплатою
Я_не_аноним_100%• 18 января в 13:03
Нет такого понятия ’обменять доллары на доллары ’. Идете продаёте старые и покупаете новые.
рукиЖимолости• 18 января в 13:03
Ну то они обнаглели. Ладно ещё 1996 не брать, а 2006 спокойно принимают в обменках без комиссии
автор ТигрЛьвович • 18 января в 13:04
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Такий собі гешевт
автор ТигрЛьвович • 18 января в 13:05
Ответ дляТишком_нишком
Можна обміняти, просто з доплатою
А в якому банку краще, не підкажете?
рукиЖимолости• 18 января в 13:09
Ответ дляТигрЛьвович
А в якому банку краще, не підкажете?
В банке таким не занимаются. Это в обменках. Но есть ли смысл. Надо считать. Можно ведь сдать старые и купить новые. Но 2006 нет смысла менять, т.к. они и так принимаются без комиссии
7_кг_рыбы• 18 января в 13:10
’Старые’ доллары это большое на@балово. В Америке, пишут, любые доллары действительны. Даже те ,которым сто лет
ЖаннаНеАгузарова• 18 января в 13:12
А може, досить цю пургу про старі-нові долари?
В будь-якому банку та обміннику їх зобов´язані приймати за звичайним курсом, інакше ліцензія тю-тю.
Анонім-ка• 18 января в 13:13
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Обязаны не обязаны, но у меня в двух обменниках не приняли 96 год. И пофигу им было на мои разговоры, что обязаны. Только в банке взяли
За ким я буду?• 18 января в 13:14
Смішно читати про якісь старі долари.Не подобається-дайте їм гривнею по курсу.Я приймаю виключно гривнею,купую онлайн валюту,і горя не знаю.
За ким я буду?• 18 января в 13:15
Ответ дляАнонім-ка
Тому що банки підпорядковуються НБУ,а обмінники то зло,які давно потрібно ліквідувати.
Ясамаякрасивая)• 18 января в 13:15
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
В наших місцевих мінял є таке чула в розмовах в когось. Тільки скільки доплатити там, чи що, не знаю.
ЖаннаНеАгузарова• 18 января в 13:15
Ответ дляАнонім-ка
Ну звісно, що на звичайні розмови буде пофіг.
У мене два рази пробували не прийняти в обмінниках.

Я кажу, що якщо машинка купюру розпізнає як нормальну, то вони зобов´язані прийняти, інакше я буду звертатися до керівництва і вище.
Після такого трапляється чудо і приймають аж бігом.
А в банках зразу всі приймають, не було проблем жодного разу.
ЖаннаНеАгузарова• 18 января в 13:16
Ответ дляЗа ким я буду?
Обмінники теж підпорядковуються.
7_кг_рыбы• 18 января в 13:16
Не хотят принимать по курсу, так пускай и продают дешевле. А то как покупать доллары , так делает морду кирпичом и сует мне старые по полной стоимости. А как сдавать так начинает кривляться
Ацетилсалициловая кислота• 18 января в 13:17
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
автор їх то здасть, але на нові не поміняє. Їй прийдеться продати по одному курсу, а купити по іншому.
ЖаннаНеАгузарова• 18 января в 13:18
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Звісно, але це має відношення до старих-нових.
Якщо ви надумаєте нові здати та потім купити старі, то буде точно те ж саме.
Банки не міняють долари! Вони їх продають і купують, і очевидно, що курс покупки та продажу різний.
За ким я буду?• 18 января в 13:19
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Обмінники теж підпорядковуються.
Теоретично,а фактично,коли в мене виникла проблема з доларами 1988 року,і я сказала що буду дзвонити на гарячу лінію НБУ.То дівчина просто опустила жалюзі.
В банку проблем не виникло.
Ацетилсалициловая кислота• 18 января в 13:20
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
звичайно. Навіть валютчики не поміняють. Беруть за таку послугу 10%
ЖаннаНеАгузарова• 18 января в 13:21
Ответ дляЗа ким я буду?
В банку проблем не виникло.
А ви потім дзвонили? Дівчина хамка, і ви за бажанням могли б ту точку взагалі ліцензії лишити, якби захотіли піти до кінця. Так що якщо та дівчина не чиясь там донька, то вилетіла б з роботи після такого закидону.
За ким я буду?• 18 января в 13:25
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ні,я так і не подзвонила.Там два чоловіка стояли за мною,ТЦ зачинявся,то я вже не стала затримувати.Хотіла наступного дня,але перегоріла.
ЯНаПэПэ• 18 января в 13:27
Це просто … з цими доларами, у всьому світі приймають будь-якого року, а тут щось придумали.
ЖаннаНеАгузарова• 18 января в 13:27
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну то ясно, не завжди хочеться власні нерви та час витрачати на таке.
автор ТигрЛьвович • 18 января в 13:31
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мені не в банк віддавати, а людині :(
ЖаннаНеАгузарова• 18 января в 13:32
Ответ дляТигрЛьвович
Мені не в банк віддавати, а людині :(
Та я більше про ту людину говорю, у якої оці глюки в голові.
БеллаДонна• 18 января в 14:19
Ответ дляАнонім-ка
Скарга в НБУ дуже швидко вирішує питання, в тому числі подальшої роботи такого обмінника
Манка Я• 18 января в 15:47
А позичали ви в них теж ´сині´?