Трактор Віка• 18 января 2025
Бронхіоліт в 5 місяців
Дитині 5 місяців, сильна нежить, сильний мокрий кашель, є невеликі хрипи. Педіатр поставив діагноз - бронхіоліт, лікування інгаляції Беродуалом 2 р/д 3 дні і потім інгаляції Пульмікорт 0.25 - 2р/д 5 днів. Але маю сумніви що до Пульмікорту, чи не занадто сильний препарат для 5 місячної дитини? Чим ви лікували дітей в такому віці?
АсобеннАя• 18 января 2025
Здайте Зак.Які інгаляції в 5 міс.?Яка потреба?Дитина астматик?Яле я не лікар.Така ж мама.Лікували теплим питтям і гв.Краплі в нос від нежитю.Ще масаж спини.
Трактор Віка
• 18 января 2025
Ответ дляАсобеннАя
Дитина не астматик, зак здали сьогодні зранку, чекаю на результати. Дитина на суміші, ще додатково даю пити воду.
АсобеннАя• 18 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
Я б пошукала ще лікаря,для консультації.Але я не прихильниця інгаляцій.
Трактор Віка
• 18 января 2025
Ответ дляSo_so
Это серьезный диагноз, нужно к пульмонологу.
Дякую, я чомусь і не подумала за нього одразу
Малинка• 18 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
Вам не пропонували госпіталізацію? Все-таки дитина ще дуже маленька, запалення може на раз-два виникнути
Трактор Віка
• 18 января 2025
Ответ дляМалинка
Педіатр не пропонував, я сама в нього питала за госпіталізацію, він порекомендував лікуватись вдома, тому що в лікарні можна ще щось підцепити.