Благоуханочка• 18 января 2025

Куди можна поскаржитись на роботу Мегого?

Можливо хтось знає, куди можна поскаржитись на роботу Мегого? Маю максимальну підписку, завжди все було нормально, а от десь місяці два тому почались проблеми з трансляцією. Постійно висне, викидає в помилку. Швидкість інтернета висока. Вже два місяці телефонуємо на їх гарячу лінію, але толку нуль. Тільки загальні рекомендації, після виконання яких нічого не міняється.
Ніка Найз• 18 января 2025
В мегого
автор Благоуханочка • 18 января 2025
Ответ дляНіка Найз
В мегого
Неодноразово звертались. Нічим не допомагає.
ПотеряласЯ Я...• 18 января 2025
Роутер змініть
Ніка Найз• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Значит покупайте IPTV приставку и живите спокойно!
Пишу з калідору• 18 января 2025
поміняти роутер, якщо він старого типу - ми так зробили, старий не підтримував нові протоколи, купити послуги у інших, скаржитися - смішно, ви голосуєте гривнею.
автор Благоуханочка • 18 января 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Роутер змініть
Він нормальний. Ютуб, фільми просто в інтернеті йдуть без проблем
Ніка Найз• 18 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
А при чем роутер не поняйла?!
ПотеряласЯ Я...• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
То не показник
тянитолкайка• 18 января 2025
А как у вас зависает? У меня не мегого, а свит тв и приставка... Так часто как выбивает, мигает изображение, черный экран потом включается. Не могу понять в чем причина в приставке или что... Когда интернет, то там кружочек синий вертится, если вообще нет то написано что нет сигнала..
В записи каналов тоже такая фигня, не только в эфире..
автор Благоуханочка • 18 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
Він новий
Ніка Найз• 18 января 2025
Може ТВ выкинуть?
Пишу з калідору• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Він новий
тоді п.2.
Ніка Найз• 18 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Расскажите про смарт приставки, толком не могу понять что ето и как работаит!
автор Благоуханочка • 18 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Просто зависає картинка, або викидає чорний екран і пише помилка відтворення відео, спробуйте ще раз
тянитолкайка• 18 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Просто коробочка с одной стороны в розетку , с друкой в hdmi разъем телика включается, интернет по вай фай, но можно как-то на прямую подключить. Там внутри есть меню в зависимости от фирмы и приложения. Тв, ютуб, браузер и т.д.
Ніка Найз• 18 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Спасибо!
тянитолкайка• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
А у вас напрямую или через приставку?
автор Благоуханочка • 18 января 2025
Ответ длятянитолкайка
А у вас напрямую или через приставку?
Навпряму
тянитолкайка• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Навпряму
Надо сначала понять с какой стороны это проблемы. В телике там тоже есть какой-то внутренний кеш.. Хотя если остальное работает кроме него.. А в настройках не смотрели? Это тоже как приложение от мегого? Может в нем что-то? Обновление, кеш и т.д...
автор Благоуханочка • 18 января 2025
Ответ длятянитолкайка
То все вже робили. На техпідтримку мегого телефонували вже разів 10. І кожного разу оновлювали додаток, чистили кеш і виконували всі маніпуляції, що вони казали. Толку нуль. Вже просто надоїло і кошти повертати не хочуть.
Несемо світло разом• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
У нас все це рішиломя просто - нова тв приставка, причому з недорогих. Поступово смарт тв все гірше і гірше транслював, вис.... А з´ясувалося все просто - купили приставку сяомі і все просто чудово!
тянитолкайка• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Я тоже думаю как в комментарии выше может вам приставку попробовать?
автор Благоуханочка • 18 января 2025
Ответ длятянитолкайка
Та навіщо, якщо є смарт тв?
тянитолкайка• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Та навіщо, якщо є смарт тв?
Многие на него жалуются... Возможно не справляется уже. А остальными приложениями вы пользуетесь как вариант реже. поэтому не висят..
тянитолкайка• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Та навіщо, якщо є смарт тв?
Кстати, сам телевизор тоже обновляет свои компоненты. У вас какой телевизор? Очень часто после обновлений баги какие-то...
А у вас у знакомых нет этого мегого? Это только у вас так глючит или еще у кого-то?
тянитолкайка• 18 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Знаете, иногда старые версии приложения луче работали это как дрова с багами на компе. Может есть смысл поискать старую версию?
Несемо світло разом• 19 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Та навіщо, якщо є смарт тв?
А ви почитайте. З´ясувалося, що смарт цим дуже часто грішить, його вистачає буквально на два-три роки.
Як варіант, купити цю відносно недорогу приставку і спробувати. Якщо справа не в цьому - віднести назад у магазин.