Да будет так• 18 января в 14:11
Дитина в 8 місяців часто махає руками, як крилами
Дитина 8 місяців часто махає руками, як крилами. Не залежно дитина радіє, чи плаче. Може просто сісти і махати.Матусі, чи було у вас таке?
Да будет так
• 18 января в 14:14
Ответ дляЗавЛабСнаб
Може бути нормою . Якщо дуже переживаєте то зробіть еег
робили, підвищена збудливість коры головного мозгу(
Пліснявілий сир• 18 января в 14:22
Ответ дляДа будет так
Мой так с рас делал
Да будет так
• 18 января в 14:31
Ответ дляПліснявілий сир
Мой так с рас делал
я вже й так розум втрачаю, він ще свої пальці часто роздивляється і погано на ім´я реагує
Пліснявілий сир• 18 января в 14:54
Ответ дляДа будет так
Идите к хорошему неврологу
Аноним ФЕЯ• 18 января в 15:02
Я читала, що це один із признаків аутизму. Але я не лікар і у вашому випадку може бути десятки інших причин, робити дині такі рухи.
ЗавЛабСнаб• 18 января в 15:24
Ответ дляMaryKa
Ребенку всего 8 месяцев, не накручивайте себя. Пропейте что-то от тревожности и наслаждайтесь этим чудесным временем. Дети так быстро растут ☺️
Я не підтримую . Якщо маму щось турбує в поведінці дитини -то потрібно спочатку дитині провести повне обстеження, а як все добре то тоді вже мамі лікувати нерви
Ответ дляЗавЛабСнаб
К неврологу в таком возрасте так или иначе ходят, поэтому конечно консультироваться стоит. Но для 8 месяцев в том, что описала автор нет ничего особенного и никто диагнозов ставить не будет. Максимум пропишут что-то ребенку больше для успокоения мамы.
ЗавЛабСнаб• 18 января в 15:31
Ответ дляMaryKa
Неврологи різні по якості . Ті, що і так спостерігають : та їм пофіг , поставлять галочку в карточці і все . На жаль, маю досвід .
Вапщета• 18 января в 15:42
В мене здорова, розумна дитина, вже 10+ років, іноді, коли в захваті від чогось, щось дивиться на самоті -досі так робить:)
Колишня муза• 18 января в 15:43
’Крильця’ можуть бути маркером спектру. Невролог нічим не допоможе, оскільки рас - не неврологічний діагноз. Сходіть до психіатра, вам розкажуть, на що звертати увагу, щоб вчасно почати працювати з дитиною
Я сама в спектрі та іноді роблю крильця, коли сильно нервую або збуджена. Не хвилюйтеся, багато чого можна скомпенсувати