Блондинка в Шоколаде• 18 января в 14:22

Що з шкірою?

Що потрібно робити ??
Смайликівна• 18 января в 14:23
Для начала, лечить
Сходите к дерматологу
ДинамоКит• 18 января в 14:25
Сісти на дієту без солодкого і мучного
Пофарбувати волосся в колір мокко
Піти до косметолога
Все знаю від і до• 18 января в 14:26
Ой, здесь без косметолога не обойтись
автор Блондинка в Шоколаде • 18 января в 14:28
Дякую ,а що косметолог може зробити??чистку чи як ?
БершкомангоЗар• 18 января в 14:29
Дієта, пити дотатньо води. Це від прищів. І до косметолога - почистити пори
Сижуревувшоке• 18 января в 14:29
Ідіть до гінеколога, перевірте гормони. Акне може бути через гормональний збій.
Мрію про космос• 18 января в 14:29
У вас такі зморшки на лобі в розслабленому стані?
Скільки вам років, якщо не секрет?
Бабульція• 18 января в 14:31
Ужас!! Всё в чёрных точках!
автор Блондинка в Шоколаде • 18 января в 14:32
Ответ дляМрію про космос
Скільки вам років, якщо не секрет?
Так розслабленому,мені 32
Бабульція• 18 января в 14:32
Брови конечно жесть!
Ответ дляБабульція
Ужас!! Всё в чёрных точках!
А їх можна забрати??
БершкомангоЗар• 18 января в 14:33
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так розслабленому,мені 32
для 32 у вас пєчалька. Але якщо почнете собою займатися, то стане нормально
Мрію про космос• 18 января в 14:36
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так розслабленому,мені 32
Співчуваю. Певне у вас дуже активна міміка. Реально глибокі заломи на лобі і між бровами. Дівчата пишуть, що чорні точки, а мені здається, що це розширені пори.
Ви ж розумієте, що косметолог це значні витрати. Якщо є можливість, звісно зверніться. Але тут чистка не допоможе, проблема з середини.
Думаю і сам щоденний догляд потрібно міняти.
Те що в ваших силах, це змінити колір волосся і брови.
автор Блондинка в Шоколаде • 18 января в 14:36
Ответ дляБершкомангоЗар
А що потрібно?Якщо можете будь ласочка порадьте
Млинці зі смайликом• 18 января в 14:38
Убрать молочное сахар выпечку шоколад алкоголь
Проверить гормоны

Сменить уход
автор Блондинка в Шоколаде • 18 января в 14:40
Ответ дляМлинці зі смайликом
Проверить гормоны

Сменить уход
А зморшки можна забрати,чи це вже все?
БершкомангоЗар• 18 января в 14:40
як вище писала: дієта (без цукру, молочки, хліба) і води достатньо пити, якщо не допоможе (за пару тижнів) від прищів, то перевіряти чи немає гормонального збоюю Піти до косметолога, який зробить механічну чистку пор (видавить) і підбере догляд. Щодо морщин, то мабуть лише ботокс допоможе, але я таке не можу радити.
Млинці зі смайликом• 18 января в 14:41
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А зморшки можна забрати,чи це вже все?
Можно ботоксом у косметолога
Рожева юбка• 18 января в 14:44
В мене зараз на лобі гірше, чим у Вас автор..ніколи такого не було раніше
Харчування не змінювала, догляд теж як зазвичай, що тільки не пробувала..
Вже радили і Скінорен і Зеркалін і гель Деріва...
Так що я зараз на собі як на піддослдіному кролику випробовую Зеркалін, поки другий день, прищів більше не стало, але й меньше теж. Але наче як підсушує.
Дева Мария• 18 января в 14:45
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так розслабленому,мені 32
Жах . Навіть я не знаю , скільки це буде коштувати і що робити . Але для початку розберіться від чого прищі та поки зима , вам потрібно буде глибокі пілінги , потім зволоження
Ушла и Пришла• 18 января в 14:47
До косметолога нужно
Нормально кожу очищать. Гидрофильное масло, потом пенка.
Сесть на диету, убрать булки, хлеб, сладкое..
Добавить пробиотики через две недели диеты, сахаромицеты типо энтерола
Заставляличка• 18 января в 14:48
Для 32 дуже сумно
Брови тату? Додають років 10
До ендокринолога точно треба
Додекаэдр• 18 января в 14:50
Ответ дляРожева юбка
В мене шкіра схожа на вашу. Перейшла на ordinary. Набагато краще стало. Але догляд кожного дня.
Ушла и Пришла• 18 января в 14:51
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так розслабленому,мені 32
Не може бути 32...
автор Блондинка в Шоколаде • 18 января в 14:52
Я взагалі нічим не користуюсь ,тільки Протираю Саліцилова кислота лице і все . Може і тому така шкіра?
Рожева юбка• 18 января в 14:52
Ответ дляДодекаэдр
Дякую, почитаю за ordinary
Але що дивно- все літо шкіра була чистенькою та сяячою, навіть косметики мінімум, а як прийшов листопад, почалось- це жах, вже надвір соромно вийти..
Точная копия плова• 18 января в 14:54
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Може. Дивно, шо ви собі з такою шкірою ще нормальний догляд не підібрали
автор Блондинка в Шоколаде • 18 января в 14:54
Ответ дляУшла и Пришла
Не може бути 32...
Біля вікна .Чому такі маленькі дирки ?чи можна їх прибрати
Бабульція• 18 января в 14:54
Автор, не надо ничего колоть от морщин в вашем возрасте .Здесь все модели и постоянно колят лицо,и в каждой теме это советуют. Найдите хорошего косметолога и лучше с высшим образованием,косметолога-дерматолога. Потому что сейчас куча этих специалистов с корочкой после каких то курсов. В общем вам за две три процедуры приведут лицо в порядок,и подберут нужную косметику,чтобы пользоваться в домашних условиях
Ушла и Пришла• 18 января в 14:55
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Очищайте лицо нормально. Возле окна не так все печально.
Писала уже, правильное очищение это самое первое. Потом питание