Работать надо• 18 января 2025
Яким вважаєте прийнятне ставлення до власних племінників?
Ставлю це запитання, бо самій цікаво і здається може чогось не розумію. Знаю, що очікувати від людей нічого не потрібно, але трохи якось прикро. За кілька місяців сестра чоловіка жодного разу не прийшла навідати племінницю ( власне, вона в минулому році ще народилась). Стосунки в чоловіка з сестрою не є дуже близькі, в основному вона звертається до мого чоловіка, коли їй щось від нього потрібно. Але це не прям ситуація, коли по пів року не спілкуються. Я знаю, що вона може по-різному до мене ставитись (я до неї великої любові звісно теж не відчуваю), але чомусь думала, що єдина племінниця її якось зацікавить це ж в 1шу чергу дочка її рідного брата. Сама племінників не маю і не матиму, бо єдина дитина в сім´ї. Але з відносин з власними тітками (сестри моєї мами та тата) були в більшості позитивні, вони якось більше мною цікавились і т.д., особливо в дитинстві. Звісно, я вірю, що моя дочка нічого особливо не втратить від цього. Цікаво просто, як у Вас в сім´ї. Додам ще, що вона живе зі свекрами, вони іноді приїжджають в гості, вона з ними ніколи. Знаю, що часто буває в нашому місті (вона з сусіднього), причому ми живемо зовсім близько від автостанції, де вона виходить, але бажання у неї чомусь ніколи немає зайти. Але, може й воно на краще.
Анонім Секретар• 18 января 2025
Еще автор если с сестрой у вас и мужа нет близких отношений, то зачем ваша дочь ей надо. Мы с братом практически перестали общаться и я племянницу тоже не поздравляю и не навещаю- зачем, обо мне в семьей там разговоры не очень, она будет такого же мнения. Зачем мне эти напряги. Поздравляю и искренне люблю сына кумы и он отвечает взаимностью, а вот это кровное ни о чем - как с соседями
Работать надо
• 18 января 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Ну от, це вже конструктивна відповідь. Звісно, така ситуація зрозуміла.
Чижик Пижик• 18 января 2025
Ответ дляРаботать надо
Дивіться, тут в всі вже налетіли. Ніде я не писала, що вона щось мені чи своєму брату зобов´язана. Досить це через повідомлення писати.
Так вы ж не можете принять что чужой ребенок ей не интересен,тем более что и до родов вы с ней не дружили
Работать надо
• 18 января 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Як це я не можу прийняти? Якби я не могла, то я б їй видзвонювала, активно запрошувала, фоточки слала, як тут писали і т.д. просто тут таке дивне формулювання ’чужа дитина’) так це її родичка в 1 чергу, я ж на її увагу не претендую) ну не хоче, то не хоче.
Борисфенка• 18 января 2025
Ответ дляРаботать надо
У вас є двоюрідні брати чи сестри? Як ви ставилися до їх дітей, поки не народили свою дитинку? То ж також родичі, нє?
Чижик Пижик• 18 января 2025
Ответ дляРаботать надо
Аж создали тему,принять не можете.Ну и что ,что у нее родилась родственница,какой в этом толк и смысл лично для нее,ещё одна наследница?)
Работать надо
• 18 января 2025
Ответ дляБорисфенка
З однією двоюрідною племінницею в нас хороші стосунки) з іншими на жаль, ні, бо вони живуть у інших містах України, доволі далеко. Але іноді приїздили в гості до нас, то показували місто, все ок, завжди раді прийняти їх на пару днів в себе.
Нафаня Маня• 18 января 2025
Ответ дляРаботать надо
По-моєму, ви просто свій поганий настрій зараз зганяєте, як це буває через тему на порадниці, але загнобити автора будь за що. Я написала, що для мене це невелика втрата, я їй не родичка і вона мені ніхто, чого б я це собі дурне в голову брала. Вона родичка моєї дитини, це добре, коли в дитини є побільше люблячих людей, яким вона не байдужа, чи не так? Але насильно милий не будеш, я в курсі. А моє трохи здивування базується на шаблоні власної родини. Про що я вже згадувала раніше, от і все. При тому я бачу і усвідомлюю, що буває інакше, а мені все одно доводять, що токсична тут я. 🤪
Та боже ты мой... Чхать она хотела на вас, вашего ребенка, вашего мужа - своего брата и вашу семью. Для вас это не большая утрата, а для нее вообще никакой - ровно по боку есть вы или нет. То что вам хочется для ребенка радушных родственников - только ваша проблема. Учитывая ваши прекрасные отношения в вашей семье, ваш ребенок должен купаться во внимании ваших родственников - тем и довольствуйтесь. Вам здесь абсолютно единодушно отписались, что чужие дети - это источник раздражения, а не приятных эмоций. Тем более я уверена, что лично вы не проявляете никакого интереса к жизни сестры мужа и его родственников и их это устраивает. Старайтесь сохранить этот нейтралитет не позволяя своим ожиданиям от чужих людей вносить раздор в семью.
Работать надо
• 18 января 2025
Ответ дляНафаня Маня
Дякую, так і робитиму, тільки не треба на мене злитися)
Борисфенка• 18 января 2025
Ответ дляРаботать надо
З якого віку племінниці почалися хороші стосунки? Ви до 3-місячної племінниці їздили спілкуватися?
Ваша дитина ще надто маленька для спілкування. А погойдати колиску є бабусі і дідусі, вам мало їх?
Карамелька• 18 января 2025
Ответ длябарабанщица
Вона не зобов´язана хотіти побачити вашу дитину. Це нормально.
Брат мого чоловіка теж нашу молодшу не бачив, і не захотів це зробити перед виїздом з України. І це нормально
А саме цікаве, що прийди раз-другий та сестра до свого племінника, була б тема ’спасітє, памагітє, сєстра мужа лєзєт в нашу сємью. змея
’
Карамелька• 18 января 2025
Ответ дляРаботать надо
Звісно, я її завжди запрошую, вона за всі роки нашого шлюбу (5+) сама бажання зайти в гості не виказувала.
судячи з Вашої теми і постів, розумію чому так...
Та прям багіня• 18 января 2025
Сестра мужа не имеет детей и всю жизнь посвятила детям любимых подруг, наших детей видела только раз в год на день рождения мужа. Сейчас кинули ее и подруги и их выросшие дети. И я рада, что с моими детьми у нее нет контакта, то есть не удастся на них навесить свой уход в старости.
Конфиденциальность• 18 января 2025
Сестра мого чоловіка любить моїх дітей
Балує подарунками дорогущими
Але в нас стосунки холодні
Холодна війна
І вона з роками почала мати великий вплив на моїх дітей - настрополять проти мене
Добре, що чолвік на моїй стороні завжди
І добре, що я дітей вивезла за кордон подалі від тої старої злої Діви
Бо ніякої користі моїм дітям вона не несе з роками
Балує подарунками дорогущими
Але в нас стосунки холодні
Холодна війна
Добре, що чолвік на моїй стороні завжди
Свекруховна• 18 января 2025
У меня двое детей. Брат совсем не интересуется. Даже с днём рождения не поздравляет... У него нет своих детей. А я бы хотела, чтобы у меня была племянница или племянник.
Свекруховна• 18 января 2025
Ответ дляТа прям багіня
Это как мой брат с женой. Своих детей к сожалению нет ( они больше общаются с детьми друзей, дарят подарки. Моим - дуля! Даже с праздником никогда не поздравили. Я думаю, что вашу золовку внутри жрёт зависть, что у вас дети, поэтому так себя ведёт.