Пліснявілий сир• 18 января 2025

Науково-популярні книжки з біології, фізіології людини

Які читаєте та що можете порадити? Бажано з мінімумом води та "прикладів з життя"
Ms. Любмая жена• 18 января 2025
У віхоли є серія фрукти проти овочів, рослини-прибульці, пташина історія. Дочка читала ще фізика майбутнього. В читацькій групі радять теорію неймовірності.

Але наукпоп це завжди з прикладами з життя. Якщо без аоди - то наукові журнали в Вернадці.
Ms. Любмая жена• 18 января 2025
Коли я нерешті висплюся - про фізіологію.
Куплю орехи• 18 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Классная? Думаю может купить у меня как раз проблемы со сном
Ms. Любмая жена• 18 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Так, дочка читала і переказувала :), там реальні дієві поради.
Моторошні троянди• 18 января 2025
Топи - це ’Егоїстичний ген’ та ’Мікроби, рушниця і сталь’
Я читала ще ’Зебри не хворіють на виразку’.
Моторошні троянди• 18 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Есть еще ’Зачем мы спим’ или как-то так.
Пульт от линолеума• 18 января 2025
На який вік, на підлітковий гарна по анатомії Донна Керол, таємниці анатомії. Я з задоволенням Лаурі Гоніка читаю, там і фізика, і хімія, і біологія, це наука в коміксах, по біологі дуже крута книга Поля де Кюрі мисливці за мікробами
Ms. Любмая жена• 19 января 2025
Ще згадала ’Треба трішки потерпіти’ , автор проктолог.