Аленький носочек• 18 января в 18:25
Допоможіть обрати вітальню. Покажіть свою
Не можу обрати та оформити зону для ТВ. Сподіваюсь на ваші поради і смак)
Результат:
вже голосів:
22 (37.93%)
2) сіра зі стіновими панелями
19 (32.76%)
1) з робочим місцем
12 (20.69%)
4) біла з шкафами
5 (8.62%)
3) біла глянець
Аленький носочек
• 18 января в 18:53
Ответ дляШвидка Настя
Телевізор всередині шкафу - привіт, 2000ні.
Мілкі дерев´яні панелі - це лише якщо дуже любите прибирати.
І чому воно все виглядає як бетон? Чи вам таке подобається?
Колір обирається) в 2000 у мене була скляна чорна тумба)
Аленький носочек
• 18 января в 19:01
Ответ дляparele
Просто тумба и телевизор.
Дякую за фото
Мая твая не панимать• 18 января в 19:02
Ответ дляСмурфик
Я теж спочатку хотіла щось схоже на те, як у вас на фото. Потім вирішила не займати всю стіну шкафчиками. Зараз так, але тут ще святковий декор є, зазвичай майже нічого зайвого.
куча пылесборных сувениров это ничего лишнего
у вас вся верхняя полка лишняя
Инста_Богиня• 18 января в 19:42
Ответ дляЧорнобаївка
Навіщо бокали в гостинній?
Ну і мене вітальня з кухнею об´єднані, схоже трохи на кухню- студію. І бокали, якимт рідко користуємось ( тільки з гостями) - в шкафу в коробках. Стакани великі скляні, рюмки , бокали для віскі, бокали для шампанського, бокали для мартіні.
Ще великий кейс з документами всіх членів родини . ( ну це з війною перенесли, щоб швидше брати і більш захищене місце там). Одна не велика шафка в вітальні з настільними іграми. З дітьми граємо чи з друзями
Гадаю_По_шнуркам• 18 января в 19:42
Для меня все эти интерьеры слишком перегружены. Очень много деталей, шкафов. Особенно смущают открытые полки. Они сразу создают беспорядок, когда заставлены.
Я бы поискала еще варианты с закрытыми шкафами и более минималистичные по количеству предметов. Сама идея хорошая, в принципе
Аленький носочек
• 18 января в 19:53
Ответ дляМушля з Криму
Какой-то привет из 90-х
Навіть близько в 90.не було такого, не перегинайте
Смурфик• 18 января в 19:53
Ответ дляМая твая не панимать
у вас вся верхняя полка лишняя
Куча пылесборных сувениров - это новогодний декор ) завтра на тумбе ничего не останется, ну а на полке посвободней станет. Без верхней полки было бы не красиво, телевизор сильно низко весит, но он нам именно на этой высоте и надо был
Повелитель бітка• 18 января в 19:55
Ответ дляСмурфик
Супер!
Та прям багіня• 18 января в 19:56
Не знаю чому тут всі так проти подібних варіантів. Ми саме зараз будемо замовляти такі меблі. Єдине що нам подобається зробити всі шафи закритими та не широкими, як у вас, а вузькими. Ось такий в мене варіант обрано, єдине що буде в світлому кольорі та без рейок за тв, вони вже є застарілі. Ну і можливо поменше саме шкафів, тобто намагатися зробити мінімалізм, щоб не перевантажувати простір. З ваших варіантів обрала би 2, він якраз мінімалістичний, але якщо вам потрібно робоче місце, то перший. Але я трохи не розумію тв поряд з робочим місцем і дуже широкі шафи
Мушля з Криму• 18 января в 19:58
Ответ дляТа прям багіня
Это не минимализм. Это мещанство и жлобство.
Но у всех вкусы разные.
Аленький носочек
• 18 января в 19:58
Ответ дляТа прям багіня
На цьому фото не мінімалізм і простір весь забитий полками
Та прям багіня• 18 января в 20:01
Ответ дляМушля з Криму
Но у всех вкусы разные.
Добре, а що ви пропонуєте коли все ж таки в кімнаті потрібний комод під тв та висока вузька шафа. Просто купити їх окремо? Без стінки? Цікава ваша думка, бо можливо я помиляюся у виборі
Та прям багіня• 18 января в 20:03
Ответ дляАленький носочек
Я ж сказала, це просто приблизний варіант, кількість полок буде значно зменшено та зроблено їх закритими. По суті мені найголовніше комод та високий пенал
Мушля з Криму• 18 января в 20:05
Ответ дляТа прям багіня
Конечно! Зачем вам этот хлам с полками?
Открытые полки это пылесборник.
И выбор мебели зависит от того, что вы собираетесь в ней хранить. Для чего использовать.
Телевизор можно просто повесить на стену на кронштейн.
Наличие тумбы это вопрос...
Вобщем исходите из своих потребностей и целевого назначения мебели.
Открытые полки это пылесборник.
Наличие тумбы это вопрос...
Молода і нерозважлива• 18 января в 21:37
Ответ дляАленький носочек
Так те,.що на 1 фото думала вниз під пенал помістити, щоб було як шафа. Модулі можна міняти місцями
У меня подвесная тумба под заказ по нужному нам размеру. Со встроенным паровым камином.
Очень удобно.
Репетиторша• 18 января в 22:11
Мені 1 фото норм,але без столика збоку. Такий мені в спальні ок. В інших забагато різного
Як варіанти, бід різні стилі